• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ada Elektrik

Adres :

Atatürk Mahallesi Yıldırım Beyazıt Caddesi İnce 4 Apartmanı No: 103/b Antalya » Kepez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Üstün

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 439 04 19

Whatsapp 2:

0 (546) 189 76 78

Antalya Kepez’de hizmet veren Ada Elektrik firmamız birmilyonnokta.com üyesi olup üzün yıllardır bölgemizde profesyonel işlere imza atmaktadır. Elektrik icadından itibaren adeta yeni bir çağ açmıştır ve yıllar içinde hemen her şey elektriğe bağlı olarak gelişir olmuştur. Özellikle teknolojinin elektriksiz olması mümkün olmadığı gibi hayatın her alanı için aynı şeyi söylemek mümkündür.

Elektrik yaşam alanlarında, çalışma ortamlarında hayatın devamlılığının en temel unsurlarından birisidir. Aynı zamanda daha konforlu, daha hijyenik, daha sağlıklı ve modern bir yaşamın kapılarını aralamaktadır. Bununla birlikte son derece riskli bir enerji olduğunu da göz ardı etmemekte gerekir. Elektrikle hatalı ya da bilinçsiz bir temas hayata mal olabilir. Can ve mal kayıplarıyla sonuçlanabilir.

Antalya tesisat ve bakım onarım sektörünün liderlerinden birisi olarak bizler elektriğe dair her türlü ihtiyacınızda yanı başınızda yer alıyoruz. Bir taraftan elektriği yaşam alanlarınıza dahil ederken diğer taraftan can ve mal güvenirliğinizi arttıracak adımlar atıyoruz.

Her biri alanında tecrübe sahibi, deneyimli, işini severek yapan ve sürekli kendini geliştiren bir ekibe sahibiz. Uzman ekibimizle birlikte elektriğe dair her türlü çözümü hizmetinize sunuyoruz. Sürekli kendimizi yeniliyor, sektörde meydana gelen en son gelişmelerden haberdar oluyor ve bütün bunları kısa sürede elektrik firmamızda hayata geçiriyoruz. Her türlü elektrik, tesisat, tadilat işlerinizi itinayla yapıyoruz. Uydu sistemleri, klima, kamera sistemleri, trafo bakım, montaj, inşaat tadilat ve daha fazlasını yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR