• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ada Nur Bayan Kuaförü

Adres :

Zafer Mahallesi Zafer Caddesi No: 22 Kat: 2 Bursa » Gürsu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sevil İnce

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 409 08 61

Bursa Gürsu’da hizmet veren Ada Nur Bayan Kuaförü, birmilyonnokta.com üyesidir. Bünyemizde bayan müşteri kitlesine hitap ederek profesyonel saç bakım ve makyaj uygulamaları ile çeşitli vücut bakım işlemlerini yapıyoruz. Kuaför salonumuz, sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına en son teknolojiyle donatılmış cihazları kullanmaktadır. Son teknolojiyle üretilmiş, denenmiş kozmetik ürünlerini tercih ederek sizin güzelliğinize güzellik katmayı amaçlamaktadır. Bizim için müşteri memnuniyeti ilk önce gelir.

Manikür ve pedikür uygulamalarımız ile hijyen kurallarına dikkat ederek büyük bir titizlikle sizlere hizmet vermeye çalışıyoruz. Salonumuzda yeni, temizlenmiş araç ve gereçleri kullanıyoruz. Eski ve yıpranmış ürünleri geri dönüşüme gönderiyoruz. İnsan sağlığı, bizim için önemlidir. Sektörümüzle ilgili yenilikleri yakından takip ederek en son teknoloji ürünlerini kullanıyor ve tarzınızı baştan aşağı yeniden belirliyoruz. Yaratıcı tasarımlarla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Bursa kuaförlük sektörü açısından çok geniş yelpazeye sahip bir şehirdir. Biz, salonumuzda her ihtiyaca ve bütçeye cevap veren bir çalışma sistemi ile sizlere hizmet veriyoruz. Uzun yıllardır bu işi yaparak kişinin özelliklerine, yüz şekline gidebilecek saç kesim modelleri ve renk uygulamalarına karar verebiliyoruz. İşinde uzman, güler yüzlü personelimiz ile yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Kullandığımız kaliteli ürünlerle güzelliğinize ışıltı katıyoruz.

Gelecekte de salonumuzda bazı farklı güzellik uygulamalarına yer vermek istiyoruz. Bu nedenle yeniliklerin sürekli takipçisi olacağız. İleri teknolojinin sağladığı bütün olanakları salonumuzda kullanmaya devam ederek daha çok kişiye ulaşmayı hedefleyeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR