• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ada Sem Sürücü Kursu

Adres :

İstiklal Mahallesi 2. Caddesi No: 21 Sakarya » Serdivan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Betül Kaba

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 282 14 23

Whatsapp 2:

0 (544) 587 79 61

Ada Sem Sürücü Kursu Sakarya’da bulunmakla beraber bir birmilyonnokta.com üyesidir. Kurumumuz en son teknik ve ileri teknoloji ürünlerini kullanarak en mükemmeli hep gerçekleştirmek anlayışındadır. Kurumumuz en son teknik ve ileri teknoloji ürünlerini kullanarak en mükemmeli hep gerçekleştirmek anlayışındadır. Amacımız her zaman lider olup ve öğrencilerimize verdiğimiz değerle işimizin hakkını vermektir.

Dinamik ekibimiz ile öğrencilerimize her zaman donanım kazandırmak ve yazılım ile sınavı kazanan öğrencileri itibariyle Sakarya kurs eğitim sektöründe şimdiden kendine has ve özel bir konuma gelmiştir. Dünyadaki gelişmeleri takip etmekten tabii ki asla geri kalmıyoruz ama her zaman en iyisi olmak sahip olduğumuz eğitim sektörünün zirvesi konumunu bırakmamanın da önemini de unutmuyoruz.

Öncü eğitim kalitemiz ile bize başvuran öğrencilerimizin ehliyet sınavını kazanmalarını ve öğrendiklerini günlük hayatlarında uygulayabilmeleri bizim en çok önem gösterdiğimiz şeylerin başında yer almaktadır. Gelen öğrencilerimizin kursumuzdan başarılı bir şekilde ayrılmalarının yanında mutlu ve kendinden emin çıkmaları da korkmadan araba kullanmaları ve trafikte iyi birer sürücü olabilmeleri de bir diğer önemli faktördür.

Bizimle çalışan takım arkadaşlarımızın memnuniyeti, tatminleri ve moral değerlerinin en üst seviyeye çıkması, bir aileymişiz gibi öğretmeye çok istekli olmaları bu sektörde adımızı altın harflerle yazmamıza yardımcı olmuştur. Sizlerde kaliteli bir sürücü eğitimi alıp artık dünyanın birçok noktasında rahatça trafikte olmanızı sağlamaktan onur ve gurur duyuyoruz lider kadromuzla her zaman yanınızdayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Merhaba

Bayram Tatili nedeni ile firmamız bayram boyunca hizmet vermemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
İstek ve arzularınızı [email protected] mail adresinden iletebilirsiniz.

İyi Bayramlar