• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ada-vet Kliniği ( Gaziantep Alo Veteriner Kliniği )

Adres :

Yeditepe Mah. Adnan Menderes Bulvarı Zehra Sitesi D Blok No: 93/dd Gaziantep » Şahinbey

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erdem Kozaklı

E-Posta Adresi :

adavetklinigi@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 707 98 27

Whatsapp 2:

0 (507) 439 09 28

Evcil hayvanlarınız için gereken tüm hizmetleri verdiğimiz kliniğimiz Ada-vet Kliniği ( Gaziantep Alo Veteriner Kliniği ) birmilyonnokta.com üyesidir. Tıpkı insanlar gibi hayvanlar da kendileri için özel olarak geliştirilmiş olan sağlık hizmetlerinden yararlanmalıdır. Alanında özel eğitim almış olan veteriner ekibimizle, Gaziantep evcil hayvan sektöründe yer alan kliniğimiz sizlere hizmet sunmaya devam etmektedir.

Ada-Vet Kliniği ailesi olarak her türden canlının doğru şartlar altında tam hizmet almasına olanak sağlıyoruz. Kliniğimizde vermekte olduğumuz tanı ve tedavi işlemlerinin yanı sıra, mama satışı ve aşı işlemleri gibi konularda da tam hizmetler sunmayı sürdürüyoruz. Küçük dostlarınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri en kaliteli şekilde sunmaya devam ediyoruz.

Herhangi bir sebepten dolayı küçük dostlarımızı emanet etmek için güvenilir bir yere ihtiyaç duyabiliriz. İşte tam da böyle zamanlarda kliniğimiz pet pansiyon hizmetiyle yardımınıza koşuyor. İstediğiniz süre zarfında küçük dostumuzla özel şekilde ilgilenerek, mümkün olan en konforlu ve güvenli ortamı onlar için sağlıyoruz.

Kliniğimizde her zaman profesyonel ve kaliteli hizmet süreçleri yönetmek öncelikli hedeflerimizden biridir. Gerekli test ve ön hazırlıklar tamamlandıktan sonra küçük dostlarımız için gereken tüm müdahaleleri gerçekleştirmeye başlıyoruz. Sizler de evcil hayvanınız için ihtiyaç duyduğunuz veterinerlik hizmetlerinin tümüne tek bir adresten ulaşmak istiyorsanız sizlere memnuniyetle yardımcı olacağız. Tedavi için randevu ve daha detaylı bilgi almak için telefon numaramızdan firmamıza ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR