• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ada Yıldırım Oto Kurtarma

Adres :

Sakarya » Adapazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Volkan Yıldırım - Gökhan Yıldırım

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 253 83 96

Whatsapp 2:

0 (543) 637 69 04

Sakarya Adapazarı İlçesi’nde hizmet veren Ada Yıldırım Oto Kurtarma, birmilyonnokta.com üyesidir. Sakarya ve çevresinde uzun yıllardır kendi sektöründe oto kurtarma alanında hizmet veren firmamız, ihtiyacınız olduğu anda size bir telefon kadar yakındır. Günün her saati yolda başınıza gelen aksamalar için çözüm üreten bir firmayız. Bazen telefonla bazen de yanınızda bulunarak verdiğimiz destek ile sizlere yol gösterici olarak yanınızda olmak bizi son derece mutlu etmektedir. Sizden aldığımız olumlu enerjiyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Sakarya oto kurtarma sektöründe kaliteli ve titiz çalışmalarımız sonucu bugün, oto kurtarma alanında tercih edilen öncü firmalar arasında yerimizi almış durumdayız. Her geçen gün teknolojinin sunduğu gelişmeleri takip ederek ve uygulayarak kendimizi geliştirmenin gururunu yaşıyoruz. Yola çıkarken aracınızın bakımlarını yaptırmış olsanız dahi hesaplayamadığınız bazı aksilikler başınıza gelebilir. Keyifle başladığınız seyahat, bir anda moral bozukluğuna dönüşebilir. Hiç üzülmeyin bizler; bir telefon kadar size yakınız.

Sorunlarınızın çözümünde destek sağlamaktan büyük mutluluk duyacağız. 7 gün 24 saat verdiğimiz hizmet ile her zaman size destek olarak yanınızda bulunacağız. Lastik değişimi, anahtar kilit sistemi ve motor aksamı arızaları ve benzeri konularda bizi arayabilirsiniz. Yine başka arıza ve kaza durumlarında çekici araçlarımızla sizi en yakın tamir ve onarım noktasına götürüyoruz. Veyahut kendi bünyemizde yaptığımız işler ile sorunlarınıza acil çözümler üretebiliyoruz.

Gelecekte de sizden aldığımız pozitif enerjiyle çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Bizim rakiplerimizden farkımız, müşteri isteklerini ve memnuniyetini ön planda tutmak, güvenilir bir hizmet sunmamızdan ileri gelmektedir. Yolda yaşadığınız sorunların çözümü için bizleri 7 gün 24 saat süresince arayabilirsiniz çünkü biz daima yanınızdayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR