• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Adagül Simit Börek Poğaça Fırını

Adres :

Cumhuriyet Mah. Devrim Sok. No: 5/a Aydın » Kuşadası

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Uyanık

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (552) 794 55 12

Whatsapp 2:

0 (536) 815 02 12

Firmamız; Aydın pasta ve pastane sektöründe faaliyet göstermek amacı ile ticari hayata adımını atmıştır. Ticari hayata adımını attığı günden bugüne kadar dürüst, ilkeli, güvenilir ve etik bir ticari anlayışı benimseyen firmamız; yılların kazandırdığı tecrübe ve ustalık ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Fırınımızda simit ve poğaça çeşitlerimiz başta olmak üzere börek, kuru pasta, İzmir bombası, soğuk sandviç ve açma çeşitleri gibi oldukça geniş bir ürün yelpazesinde siz değerli müşterilerimize hitap etmekteyiz.

Fırınımızda imalatını gerçekleştirdiğimiz her türlü tatlı ve tuzlu mamullerimiz hazırlık aşamasından yoğrulmasına; pişirilmesinden sunumuna kadar her detayda titizlik ve hijyen kurallarına en azami ölçüde riayet edilmektedir. Bununla birlikte tüm unlu mamullerimizin üretiminde taze, günlük ve doğal malzemeler kullanılmaktadır. Aynı zamanda gıda güvenliği, iş ve çalışma şartlarına uyulmaktadır. Dolayısıyla firma olarak hem müşterilerimizin hem de çalışanlarımızın sağlığını gözetmekteyiz.

Fırınımızın cafe bölümü sabah kahvaltılarınızda ya da günün diğer saatlerinde sevdikleriniz, dostlarınız veya arkadaşlarınız ile keyifli zamanlar geçirmeye uygundur. Cafe bölümümüzün nezih atmosferinde hem çayınızı yudumlayabilir hem de dinlenerek yorgunluk atabilirsiniz.

Fırınımıza özel gün, toplantı ve cemiyetleriniz için alo paket unlu mamuller hattımızdan ulaşabilir ev ya da iş yerinize toplu sipariş verebilirsiniz. Siparişlerinizi hiçbir ekstra ücret talebimiz olmadan kapınıza kadar teslimat yapıyoruz.

Fırınımızın temel çalışma prensibi müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli hizmet anlayışıdır. Bu anlayışımız ekseninde müşterilerimizin bize atfettiği değerleri koruyarak, fırıncılık ustalığımızdan ve kaliteli hizmet anlayışımızdan taviz vermeksizin geleceğe emin adımlar ile yürümekte kararlıyız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR