• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Adahan Makina

Adres :

Hanlı Merkez Mah. 46. Sok. No: 7 Sakarya » Arifiye

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 237 63 80

Bölgesinde adından sıklıkla bahsedilen Adahan Makina birmilyonnokta.com üyesidir. Sanayi devrimi ile birlikte üretim sektöründe yapılan işlerin artması makinelerin hayatlarımıza girmesi ile gerçekleşmiştir. Makinelerin hayatlarımıza girmesi; insan gücüne olan ihtiyacın azalmasına, ürün kalitesinin ve üretilen miktarın artması ile kârlılık oranında artışa neden olmuştur. Gıda üreticilerinin kusursuz çalışan gıda üretim makinelerine ve üretim bantlarına sahip olmaları; siparişlerinin hatasız ve zamanında yetiştirilebilmesini sağlamaktadır.

Paslanmaz çelikten üretilen makinelerimiz, anahtar teslim projeleriyle hizmet standartlarını daima zirvede tutmayı prensip haline getirmiştir. Tecrübe sahibi, dinamik ve profesyonel hizmet kalitesinden ödün vermeyen kadrosuyla siz değerli müşterilerimizin projelerini destekleyerek makinelerimizin kurulumunu, bakımını ve danışmanlığını üstleniyoruz. İnsan odaklı, müşteri memnuniyeti temelli, kaliteye öncelik veren şirketimizin; kuracağınız üretim tesisleri için en iyi hizmeti vereceğinden asla şüpheniz olmasın.

Sakarya gıda makineleri sektöründe tedarik ettiği makineler ile hakkında sıklıkla söz ettiren şirketimiz, endüstriyel normlar dahilinde görev bilincine sahip olarak; sağlıklı ürünlerin üretilmesine vesile olmanın verdiği gururu her daim taşıyor ve taşımaya devam edecektir. Üreticiden halka el değmeden gerçekleştirilen gıda ürünlerinin dünya standartlarında makineler ile üretilmesi her üreticinin en temel gayesidir. Bu gayeyi esas alarak üstlendiğimiz bilinç düzeyi ile uzman ve profesyonel kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Makinelerimizin kurulumu esnasında montaj hizmetleri, sonrasında otomasyon hizmetleri ile danışmanlık hizmetleri de şirketimizin verdiği ve istisnasız memnuniyetle karşılanan hizmetleri arasında yer almaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR