• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Adana Arıtma

Adres :

Yurt Mahallesi Barış Manço Bulvarı No: 50/a Dük: 28 Çukurova Adana Adana » Çukurova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bahadır Tosun

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (546) 415 44 15

Whatsapp 2:

0 (543) 834 23 00

Whatsapp 3:

0 (546) 415 44 15

Whatsapp 4:

0 (543) 834 23 00

Kendi ellerimiz ile her gün kirlettiğimiz doğadan artık eskisi gibi kaliteli ve temiz içme suyu temin edememekteyiz. Kaynaklardan ve dağlardan elde edilen içme sularında mikrop ve bakteri oluşumunu engellemek için kullanılan ilaçlar her geçen gün artmaktadır. Tüm bu ilaç ve kimyasallar da insan sağlığı için bir tehdit oluşturmaktadır. Bunun yanında sulara karıştırılan maddeler suyun saflığını ve mineral değerlerini azaltarak kaliteli suya ulaşmamıza engel olabilmektedir. Ayrıca yoğun bir şekilde yine şebeke sularına karıştırılan klor hem vücudumuz da hem de evde kullandığımız kaplarda zararlara yol açmaktadır. Aşırı klor yüzünden yapılan yemek ve çaylarında eski tadı kalmamaktadır.

Tüm bunları düşündüğümüzde daha kaliteli saf ve temiz suya ulaşmak oldukça önem arz etmektedir. Hem kendimiz, hem evlatlarımız hem de misafirlerimiz için sularımızın temizliğine önem vermeyiz.

Bu noktada iki faktör ortaya çıkmaktadır. Ya her gün damacana su alarak her zaman damacana su kullanacağız ya da kaliteli bir su arıtma sistemi ile şebeke sularımızı daha kaliteli ve sağlıklı bir hale getireceğiz. İlk yöntem hem uzun vadede daha masraflı olduğu için, hem de damacana suların güvenilirliğinin sorgulanmaya başlanmasından dolayı en mantıklısı ikinci yöntemdir.

Adana hizmet görsün diye su arıtma sistemlerimizi ayağınıza kadar gelip tanıtıyoruz. Hem ev hem işyerlerine uyumlu modellerimiz mevcuttur. Her keseye, her hesaba göre modellerimiz sizleri bekliyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR