• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Adana Deva Medikal

Adres :

Yeni Baraj Mahallesi 68019 Sokak No: 16/b Adana » Seyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Rıza Demirtaş

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 660 47 21

Whatsapp 2:

0 (531) 350 11 47

Adana Deva Medikal çalışanları olarak satışını yaptığımız ürünlerin denetimini çok sık bir şekilde gerçekleştirerek hizmetinize sunmak adına birmilyonnokta.com üyesi olarak çok yol kat ediyor ve engebeli yolculuğun motivasyonunu sizler sayesinde ediniyoruz. Bu şekilde motive olarak, ürünlerimizin sağlığınızda ne kadar önemli bir yeri olduğunu da her daim düşünerek sorunlarınıza çok iyi bir şekilde adapte olup istediğiniz en uygun ürünleri hemen hizmetinize sunuyoruz. Onlarca ürün içerisinde em önemli ortak özellikleri ise uygun fiyat ve uzun ömürlü ürünler olmasıdır.

Adana medikal ve tıbbi cihaz alanından hizmet alan birçok hasta müşterilerimiz olabiliyor. Bazılarımızın fiziksel olarak ya da bazılarımızın da farklı sebeplerden doğan sorunlarını bizim ürünlerimizle çözme ihtiyacı doğabiliyor. Bu ihtiyacın ise sizlerin hayatında değişime büyük katkısı olduğunu biliyoruz. En basit bir örnek vermek gerekirse; tansiyon aletleri hayatımızda büyük önem taşıyor. Bu aletler bizlerin o an ki tansiyonunu ölçerek durumun ciddiyetini kavramamızı sağlıyor. Anlık olarak kolayca bilgi almış oluyoruz.

Günlük hayatımızda solunum cihazları büyük önem taşıyor. Mesela bu konuda ihtiyacınız olan solunum cihazını almamanız ya da almakta geç kalmanız büyük sorun oluşturacaktır. Doktorların tavsiyesiyle ilerlemeniz daha sağlıklı olacaktır. Onların yönlendirmesiyle beraber alacağınız bu aletlerin uzun dönem kullanılabilmesi de oldukça önemli. Bundan daha önemli olan konu ise sağlığınıza faydalı olması ve bir daha sorun yaşamamanız. İletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR