• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Adana Kedi Evi

Adres :

Adana Çukurova Adana » Çukurova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mahmut Yağmur

E-Posta Adresi :

mahmutyagmur1@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (541) 289 45 04

Whatsapp 2:

0 (541) 289 45 04

Kediler hayvanlar aleminin içinde insanların yaşamıyla iç içe olan evcil, evcil olduğu kadar dost canlısı aynı zamanda sevgi dolu canlı türüdür. Kediler çoğu insanın hayatının her anında yer almaktadır. Hatta birçoğumuzun hayattaki en yakın dostudur. Kedilerin birçoğu ev ortamına çabuk adapte olabilmektedir. Bu sevimli dostlarımızın da güzel ve kendisine uygun bir ortamda yaşayabilmesi onların da en doğal hakkıdır. Bu sebeple firmamız bu ortamı oluşturabilmek için yoğun çaba göstermektedir.

Adana kedi evi olarak her biriyle özel olarak ilgilendiğimiz kedilerimiz için özel alanlarımızda mevcuttur. Bu alanlara örnek olarak kedi tırmalama tahtaları, kedi yuvaları başta gelmektedir. Firmamızda cins kedi üretimi, yavru kedi satışı, İran kedisi gibi tüm kedi cinsleri mevcuttur. Sağlıklı yavru kedilerinin özenle bakımını yaparak sizler için satışa sunmaktayız. Sizler için sunduğumuz bu hizmette öncelikli olarak müşteri isteklerini göz önünde bulunduruyoruz. Firmamız bünyesinde sahip olduğu kedi dostlarının tüm bakım ve hizmetini özenle yerine getirmektedir. Ayrıca bünyemizde barındırdığımız kedilerimizin tüm sağlık kontrollerini eksiksiz ve düzenli bir şekilde yerine getirmekteyiz. Bu bakım hizmetlerini bu konuda eğitim alan hayvan sever personellerimizle beraber gerçekleştiriyoruz.

Tercih ettiğiniz kedileri güvenli kargo hizmeti ile istediğiniz her yere gönderiyoruz. Sizler de gönül rahatlığıyla bizi tercih ederek sevimli bir dost ve her anınızı paylaşabileceğiniz bir ev arkadaşı edinebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizi kedi evimize ziyaretine bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR