• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Adana Ogansia

Adres :

Mahfesığmaz Mah. Damar Arıkoğlu Bulvarı No: 4 Çağla Sitesi Zemin Kat: No: 1/e Çukurova Adana Adana » Çukurova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tülay Orçan

E-Posta Adresi :

ttorcan@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 690 84 84

Adana alışveriş sektöründe yer alan firmamız yüksek kaliteyi ve başarılı hizmetleri vaat ediyor. Sektöre girdiğimiz günden beri iş prensiplerimize uygun hareket ettik ve bu sayede daima başarılı bir konumda yer aldık. Prensiplerimizi göz ardı etmediğimiz için hedeflerimize de planlı şekilde ulaştık. Sırada ki hedefimiz sektörün öncü firması olabilmektir. Hedefimizi gerçekleştirmek için gerekli olan bütün koşullara ortam hazırlıyoruz.

Öncü konuma uygun olan profilimizi geliştirip yenileyince daha başarılı olacağımıza inanıyoruz. Hizmetlerimizi sunarken önem verdiğimiz birkaç unsur mevcuttur. Bu unsurların başında da tahmin edersiniz ki müşteri memnuniyeti ve beğenisi gelmektedir. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve beğenisini kazanmak adına yoğun çaba sarf ediyoruz. Sizlerin memnuniyeti ile başarımıza başarı katacağımızı düşünüyoruz. Önemsediğimiz unsurlardan bir başkası da kaliteli hizmet anlayışıdır. Hizmet kalitemizden hiçbir zaman ödün vermeyerek müşterilerimiz ile aramızda güven bağı oluşturuyoruz. Kaliteli hizmetlerin en doğru adresi olmaktan büyük gurur duyuyoruz.

Hizmetlerimiz bitkisel ürünler üzerine gerçekleştirilmektedir. Bu ürünler arasında bitkisel temizlik malzemeleri oldukça dikkat çekmektedir. Evinizin, iş yerinizin ya da dilediğiniz mekanın temizliğinde kanserojen maddeler kullanmayın, bitkisel ürünlerimiz ile sağlıklı yarınlara ulaşın. Ürünlerimiz tamamen zararsızdır ve üstün hijyen sağlamaktadır. Hizmetlerimiz sadece bununla sınırlı değildir aynı zamanda bitkisel bakım ürünleri ve bitkisel çaylar da oldukça fazla talep görmektedir. Sizler de ürünlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçmelisiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR