• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Adem Oto Kaporta ve Boya

Adres :

Sanayi Sitesi 258 Sokak No: 10 Muğla » Fethiye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Adem Kıstırak

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (534) 747 90 54

Adem Oto Kaporta ve Boya firması birmilyonnokta.com un üyesidir. Muğla oto servis ve tamirhane firmalarından birisi olan firmamız siz değerli müşterilerimiz için pasta cila uygulaması, far parlatma işlemleri, boya koruma işlemleri, lokal boya işlemleri, kaporta boyama ve cam kriko tamir işlemleri konusunda hizmet vermekteyiz. Hem otomobilleriniz için hem de motorlu araçlarınız için hizmetlerimizi sunmaktayız.

Firmamızda yapılan pasta cila uygulaması ile ataçlarınızın üzerindeki çizik, renklerdeki solmalar giderilmeye çalışılır. Aracınız uygulama sonrasında daha parlak ve canlı bir görünüme kavuşur. Boya koruma işlemleri aracınızın üzerindeki boyanın hava koşullarından ve tozdan kirden korunmasını sağlar. Hızla düşen yağmur damlaları, dolu taneleri, is ve kuşlar boyaya zarar verirler. Boya koruma işlemleri uygulandığından bu zararın giderilmesi hedeflenmektedir. Araçlara yapılan işlemler için her zaman en kaliteli malzemeler tedarik edilir. Kaliteli hizmetleri uygun fiyatlardan müşteriyle buluşturarak müşteri memnuniyetini sağlamaktayız. Firma çalışanlarımız araçlar hakkında tam bilgiye sahip, işlerinde tecrübeli ustalardır. Kaporta ustalarımızda engin bir tecrübeye sahiptir.

Firmamız sektörde başarılı hizmetleriyle adından söz edilen lider vasıflı bir firmadır. Lider vasfa ulaşmamızda müşterilerimizin güvenini kazanmış olmamızın büyük önemi vardır. Yenilikçi anlayış içinde çalışmalarına devam eden firmamız teknolojiden çokça faydalanmaktadır. Otomotiv sektöründeki gelişmeleri takip edip uygulayarak sektördeki pazar payını sürekli büyütmektedir. Bizlere ulaşmak isterseniz firmamızı ziyaret edebilir ya da WhatsApp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR