• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ademoğlu İş Elbiseleri

Adres :

Mehmet Akif Mah. Aşıkveysel Cad. No: 124/1a İkitelli - Küçükçekmece / İstanbul ( Mall Off İstanbul Avm ) Karışısı - Ademoğlu Plaza - Mahmutbey Gişeler Yanı İstanbul » Küçükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özaydın Nohut

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@ademogluiselbisesi.com

Whatsapp 1:

0 (535) 795 26 80

Whatsapp 2:

0 (537) 377 28 46

Whatsapp 3:

0 (535) 521 90 81

İş elbiseleri son yıllarda hem tekstil hem de promosyon alanında en çok dikkat çeken ürünlerdendir. Özellikle hedefleri büyük olan, kurumsal bir kimlik kazanmak isteyen firmalar, işletmeler, fabrikalar personellerini kendi iş elbiseleri ile çalıştırmakta, hem personellerinin verimliliğini arttırmakta hem de hedef kitleleri nazarında itibarlarını arttırmaktadırlar. Ayrıca marka, isim, amblem taşıyan iş elbiseleri gerek firmaların kendi personelleri üzerinde gerekse promosyon olarak dağıtıldığı alanlarda muhteşem birer reklam yüzüne dönüşmektedir. Bu yüzden de her geçen gün daha fazla ilgi görmektedir. Bu alanda aradığınızı bulabilmenin yolu, işini profesyonelce yapan bir firmadan geçiyor. İstanbul Küçükçekmece’de faaliyetlerini sürdüren Ademoğlu İş Elbiseleri firmamızda uzun yıllardır bu işi yapıyoruz.

İstanbul tekstil giyim alanında engin tecrübe ve deneyimlerimizi her geçen gün daha ileriye taşıyor, arkamızda bıraktığımız yüzlerce mutlu müşteri profilinden aldığımız güvenle çalışmalarımıza yön veriyoruz. Sektöründe lider bir firma olmak maçıyla çıktığımız yolculukta her geçen gün daha da iyi oluyor, çalışmalarımızı aralıksız devam ettirmenin ayrıcalığını siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Firma olarak yenilikçi, kaliteli, dürüst ve uygun fiyatlı çözümlerin adresiyiz. Bu alanda sürekli kendimizi yeniliyor, tekstil ve reklam alanında meydana gelen gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Özellikle teknolojik yenilikleri çok kısa sürede hayata geçirme başarısı göstererek birinci sınıf malzemeyi üst düzey işçilikle birleştiriyoruz. Firmalara özel tasarımlar yapıp kaliteli ürünler otaya çıkarmayı başarıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR