• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Adira Medikal Estetik

Adres :

Toroslar Tuğra 2 Apt. Çukurova Adana Adana » Çukurova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nuray Dal- Ayşe Çevik

E-Posta Adresi :

dalnuray@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 856 01 69

Whatsapp 2:

0 (545) 856 01 69

Whatsapp 3:

0 (507) 856 01 69

Whatsapp 4:

0 (545) 856 01 69

Vücudumuz doğduğumuz ilk günden itibaren soğuk hava koşulları, darbeler ve daha birçok olumsuz dış etkene karşı sürekli olarak bizi bir kalkan gibi sarmakta ve korumaktadır. Tüm bu olumsuz ve sürekli karşımıza çıkan dış etkiler vücudumuzu zaman içerisinde yıpratmakta ve oldukça büyük oranda vücudumuza zarar gelmesine sebebiyet vermektedir. Vücudumuza zaman içerisinde gelen zararlar somut olarak görülebilir hale gelmeye başlamaktadır. Bu somut etkilerin ortadan giderilmesi ve vücudumuzun olumsuz etkilerden korunabilmesi için ise birtakım bakım ve onarım uygulamaları bulunmaktadır.

Güzellik merkezleri insanların vücutlarının daha sağlıklı bir şekilde yaşamlarını sürdürebilmeleri ve daha birçok alanda insanların zaman ile mücadelelerini kolaylaştıran merkezlerdir. Kurumumuz da güzellik merkezi olarak Adana alışveriş sektöründe uzun zamandır hizmet sunmaktadır. Kurumumuzda bakım anlamında hizmet bulunmamakta ancak insanların ihtiyaç duyduğu bakım malzemelerinin satış işlemi kurumumuzca sağlanmaktadır. Ürünlerimizin tamamı doğal ürünler olmak ile birlikte müşterilerimize hiçbir şekilde yan etkisi bulunmayan ürünlerdir. Ancak ürün içeriklerinin dikkatli okunması, alerjik reaksiyonlarınızın olmadığı ürünleri tercih etmeniz uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir.

Kurumumuz sahip olduğu engin deneyim sayesinde müşterilerimizin daha kaliteli ve etkili bakım ürünlerine sahip olabilmesi için sürekli olarak ürünlerini yenileme yoluna gitmektedir. Dünya çapında gerçekleştirilen tüm yenilikleri yakinen takip etmekte ve bu yenilikler ile ürünlerimizi güncellemekte, var ise daha etkili ürünleri müşterilerimiz ile buluşturabilmek ve daha etkili hizmet sunabilmek için müşterilerimize sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR