• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ae Elektrik

Adres :

Beylikdüzü İstanbul İstanbul » Beylikdüzü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Arif Akbayrak

E-Posta Adresi :

arifakbayrak@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 519 49 56

Whatsapp 2:

0 (541) 519 49 56

Elektrik ve elektronik sistemlerin tesisatları ve kurulumları konusunda sizlere profesyonel servis hizmetlerini sunmaktayız. Elektrik alanında yıllardır başarılı şekilde çalışmalar yapmakta olan firmamız ev ve iş yerlerinin elektrik tesisatlarının yapılması ve arıza durumunda onarım işlemlerinin yapılması konusunda en başarılı çalışmaları yürütmektedir. Deneyimli ekibi ile gerekli tüm tesisat işlemlerini yapmaktayız.

Evler ve iş yerlerinde kullanılacak güvenlik kamera tesisatları ve yangın alarm sistemleri ile çeşitli güvenlik sistemlerinin kurulumlarını başarılı şekilde yapmaktayız. En kaliteli malzemelerin kullanımı ile sorun ve temiz tesisat işlemlerini yaparak sizlere sistemleri çalışır şekilde teslim ediyoruz. Elektrik ve elektronik alanında uzman olan firmamız ve ekibimiz sizlere yeni tesisat ve mevcut tesisattaki sorunlarınız için onarım hizmetlerini sunmaktadır.

İstanbul elektik ve elektronik alanında en başarılı çalışmaları yürütmekte olan firmamız yıllardır bu alanda profesyonel hizmetler sunmaktadır. Evleriniz ve iş yerleriniz ile üretim alanlarındaki elektrik sistemlerinin kurulması ve arızalarının giderilmesi konusunda en başarılı servis hizmetlerini sunmakta ve sorunu en kısa sürede kalıcı olarak çözebilmekteyiz.

Güvenlik kameraları, yangın alarm veya güvenlik sistemleri konusunda da sizlere profesyonel şekilde hizmetler sunmaktayız. Evler ve iş yerleri için elektronik sistemlerin kurulumu ve mevcut sistemlerin sorunlarının çözümü için profesyonel ekibimiz ile hizmet sunmaktayız. Elektrik ve elektronik alanında malzeme satışı ve gerekli servis hizmetlerini kaliteli bir şekilde yaparak sizlere bu alanda profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR