• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Afyon Analiz Boyasız Göçük Onarım

Adres :

Sahipata Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Bulvarı No: 108/a Ankara Yolu Üzeri Lukoil Petrol Ve Demireller Plaza Karşısı Lastikçi Yanı Afyonkarahisar » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Onur Sarıpınar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

onr_9797@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 684 60 02

Afyonkarahisar otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Afyon Analiz Boyasız Göçük Onarım aynı zamanda işletmelerin kendilerini ve hizmetlerini daha geniş kitlelere tanıtmasını sağlayan birmilyonnokta.com sitesinin de üyelerinden biri olarak müşterilerine hizmet vermektedir. Şehir içi trafikten daha hızlı akan şehirler arası trafiğin yoğun bir kavşak konumunda olan Afyonkarahisar, birçoğu ufak tefek olmak üzere, maalesef çok fazla kazanın meydana geldiği illerden biridir. Önemli bir kısmı ufak hasarlarla atlatılan bu kazalar sonunda araçlarda ufak tefek çizikler ve vuruklar oluşmaktadır. Özellikle büyük tekerlekli araçların fırlattığı taşlar ve dolu gibi doğa olayları da araçlara benzeri hasarlar verebilmektedir.

Yalnızda Afyonkarahisar’da değil, şehirler arası yolculuk yapan kişilere de hizmet veren Afyon Analiz Boyasız Göçük Onarım oluşan her türlü hasarı hızla tamir ederek, araç sahiplerinin yollarına ve hayatlarına gönül rahatlığı ile devam etmelerini amaçlamaktadır. Oluşan göçük ve çökmeleri boyanmaya ve kaskoyu bozdurmadan tamir etmek için en yeni teknik ve ekipmanları kullanan kurum, hızlı bir biçimde aracı hiçbir olumsuzluk yaşamamış haline getirebilmektedir.

Müşterilerine araçlarının daha etkileyici ve diri bir görünüşe sahip olması konusunda da hizmet veren işletme, pasta boya, cila, seramik kaplama gibi aynı zamanda aracın boyasını dış etmenlerden koruyan uygulamaları da gerçekleştirmektedir. Sürüş güvenliği açısından çok önemli olan, parlaklığını yitirmeye başlamış farların parlatılması, detay boya retuşu gibi konularda da hizmet veren işletme, Afyonkarahisar şehir merkezinde kapılarını açmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR