• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Afyon Değişim Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi

Adres :

Karşıyaka Mahallesi 1645 Sokak No: 64 Afyonkarahisar » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Volkan Avcı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

volkanavci40@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 361 42 46

Afyon Merkez de bulunan Değişim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezi ihtiyaçlarınıza uygun eğitim vermektedir. Alanında uzman eğitimli kadromuz, geleceğimize umutla bakan çocuklarımızın gelişimi için büyük katkı sağlamaktadırlar. Onları günlük hayata özgüvenle devam etmelerini sağlamaktayız. Kuruluşumuzdan itibaren bizlere destek olup, güvenerek çocuklarınızı emanet ettiğinizde karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinde onları bir adım öne taşımaya çalışıyoruz. Her birinin ayrı ayrı, özel eğitimlerden geçerek güvenlerini sağlayıp hayata bakış açılarını değiştirmeye çaba sarf ediyoruz. Onlarda olumlu değişimler görmek bizleri mutlu etmekle kalmıyor onlar için yenilikçi fikirlerimize ortak olmalarını sağlıyoruz. Afyon da verdiğimiz eğitim ve rehabilitasyonun kalitesinden ve güvenilirliğinden dolayı bir ilke imza attık.

Afyon merkez özel eğitim de, psikolojik rehberlik hizmetleri, dikkat dağınıklığı, yazma güçlüğü, özel öğrenme güçlüğü, özel otizm, fizyoterapi ve daha fazlasını vermekteyiz.

Amacımız, iş yapmalarına engel olan durumlarını gidererek çalışabilecek, kendi işlerini görebilecek duruma getirmek için sağaltım, bakım ve eğitimde çığır açmaktır. Bunun yanı sıra bozuk olan ruhsal durumunu düzelterek onları tedavi süresince iyileştirmeye çalışmaktır.

Özel Eğitim ve rehabilitasyon merkezi olarak sizlerin her türlü ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak, her bireye özgü uygulamalar ve sosyal becerilerini geliştirecek kazanımlar elde etmelerini sağlamaktır. Deneyimli ve uzman kadromuz onlar için materyalleri her türlü değerlendirmekte, motor ve bilişsel gelişimlerini tamamlamaları adına farklı aktiviteler uygulamaktadır. Bilgilendirilmek veya aklınıza takılan sorularınız için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Sağlıkla kalın…

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR