• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ağırman Teknik

Adres :

Alidede Mah. Karasoku Sok. No: 31/45 Adana » Seyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Şakir Ağırman

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

mhmt.agrmn01@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 961 71 81

Whatsapp 2:

0 (533) 961 25 47

Firmamız, birçok farklı üyesi bulunan birmilyonnokta.com üyelerinden bir tanesidir. Biz Ağırman Teknik olarak Adana’da Seyhan bölgesinde hizmet veriyoruz ve iPhone telefonlar başta olmak üzere Samsung, Huaweii, Xiaomi ve General Mobile marka telefonlarınız açısından teknik servis hizmeti sağlıyoruz.

Adana teknik servis sektöründe gösterdiğimiz hizmet doğrultusunda müşterilerimizi memnun etme gayretiyle çalışıyoruz. Bir teknik servis olarak iPhone başta olmak üzere saydığımız marka telefonlarınızın tamirini, bakımını ve her çeşit onarımını gerçekleştirebiliyoruz. Ayrıca her türlü cep telefonu yedek parçası satışı da yapıyor, bu satışı toptan bir şekilde gerçekleştirerek uygun fiyatları da sizlere sunabiliyoruz.

İşimizi yaparken en büyük hedefimiz profesyonel teknik servis elemanlarımızla hızlı ve doğru şekilde telefonlarınızla ilgilenebilmek. Bu sebeple getirdiğiniz her cihazla ivedilikle ilgileniyor, her türlü problemi kısa sürede çözüyoruz. Dokunmatik ekran değişimi, şarj soketi değişimi gibi çeşitli problemlerinizi çok hızlı bir şekilde hallederek telefonunuzu size teslim ediyoruz. Yine satış işlemlerimizde de bu kaliteyi korumayı hedefliyoruz.

Biz, değerli müşterilerimizin mağduriyetini engellemek amacıyla en uygun fiyatlarla çalışıyor ve hızlı şekilde tamamladığımız işlerle bize telefonlarını teslim eden müşterilerimizin seri bir şekilde telefonlarına kavuşmasını sağlıyoruz. Aynı zamanda saydığımız markaların yetkili teknik servisi olarak güvenilir bir hizmet veriyor ve telefonlarınızda başarılı çözümler alacağınızın garantisini sağlıyoruz. Sizler de Adana Seyhan’da yer alan yetkili teknik servisimize gelerek telefonunuzla ilgili her türlü problemi çözebilir, bizlerin profesyonel yardımından yararlanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR