• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ahenk Güzellik Estetik

Adres :

Turgut Özal Mh Tonguç Baba Cad 37 Sok No 27/a Esenyurt İstanbul İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yücel Bulut

E-Posta Adresi :

guzellikahenk@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 893 00 75

İstanbul güzellik merkezi olarak harikalar yaratmaya devam ediyoruz. Güzellik merkezi sektörüne adım attığımız ilk günden beri fark yaratıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz uygulamalar ile müşterilerimizin güzelliğine güzellik katıyoruz. Her kadının güzel olduğunu biliyoruz, biz sadece bakımlarınızı yaparak güzelliğinizi açığa çıkartıyoruz. Şimdiye kadar yüzlerce kadının bakımını gerçekleştirdik ve memnun etmediğimiz hiçbir müşterimiz olmadı.

Firmamız için en önemli unsurların başında tabii ki müşteri memnuniyeti ve beğenisi gelmektedir. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket ederek ciltlerine en doğru uygulamaları yapıyoruz ve böylelikle memnuniyetlerini de kazanmayı başarıyoruz. Başarımızda en büyük unsur kalitemizdir. Kaliteli hizmetlerimiz sayesinde her geçen gün kendimizi biraz daha geliştiriyoruz ve başarımıza başarı katıyoruz.

Güzellik merkezimizde birbirinden değerli isimler çalışmaktadır. Ekip arkadaşlarımız sektörün en tecrübeli ve başarılı isimlerinden özenle tercih edilmiştir. Profesyonel ekibimizin performansı sayesinde sektörde adımızı duyuruyoruz. Sektör içerisinde başarımız ve kalitemiz ile anılmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Güzellik merkezimizde kullandığımız malzemelerin tamamı son kalitedir. Üstün kaliteli malzemelerimizin de katkısı ile daha başarılı sonuçlar çıkartıyoruz. Firmamız tarafından kaliteden ödün verilmeden gerçekleştirilen yüzlerce hizmet mevcuttur. Hizmetlerimiz müşterilerimiz tarafından yoğun talep almaktadır, taleplere en kısa sürede geri dönüş yapabilmek için randevu sistemi ile çalışıyoruz.

Güzellik merkezimizden hizmet talebinde bulunmak için internet sitemizi ziyaret edebilir ve randevu alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi sahibi olmak için internet sitemiz üzerinde mevcut olan telefon numarasını arayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR