• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ahes Cleaning Service

Adres :

Bacadibi Mahallesi Talatpaşa Caddesi No: 57/b İstanbul » Kağıthane

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Özdal

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ozdalismail58@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (545) 699 58 58

Koltuk yıkama sektörüne güçlü bir giriş yapan firmamız, müşteri memnuniyeti esaslı çalışma şekli ile sektörde öncü ve örnek bir firma olmayı amaçlamaktadır. Müşterilerimizden gelen istek ve talepler bizleri gururlandırmaktadır. Müşterilerimize verdiğimiz hizmetin kalitesinin ve güvenilirliğinin garantisini veren firmamız, yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Firmamızın kullanmış olduğu son teknoloji buharlı temizlik makineleri, buharın doğal gücü aracılığıyla kir ve lekeleri derinlemesine temizler. Bundan dolayı bakteriler, virüsler ve mikroplar buharın oluşturduğu basınç sayesinde kısa sürede yok olmaktadır. Buharlı cihazlar, çocukların ve alerjik hastalıkları olan bireylerin yaşadığı mekanlarda en iade temizleme şeklidir. Kullandığımız temizlik ürünleri ise ağır kimyasallar içermeyen tamamen organik ve sabun içerikli ürünlerdir. Bununla birlikte her müşterinin kumaş türüne göre temizlik ürünü kullanmaktayız. Kumaşınıza zarar vermeden, yıpratmadan temizlik garantisi veren Ahes Cleaning Service, sizleri her zaman beklemektedir. Verdiğimiz hizmetin kalitesini gün geçtikçe arttıran firmamızla orantılı olarak taleplerde artmaktadır. Her müşteri bizler için özel ve eşittir. Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına yetişebilmek adına personel sayımızda artmaya gidilmiştir. Aynı anda birçok müşteriye giden personellerimiz hiçbir müşteriyi mağdur etmemektedir.

Kusursuz ve eksiksiz temizlikten ödün vermediğimiz için firmamız gün geçtikçe daha da tanınır olmuştur. Verdiğimiz hizmet ile müşterilerimizi memnun eden çalışma prensibimiz bizleri de mutlu etmektedir. Randevu almak için bizlere 05456995858 telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR