• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ahmet Bıyıklı Mobilya Koltuk Kanepe Tamirat

Adres :

Ulus Mah.193 Sok.no: 11 Adana Ceyhan Adana » Ceyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Bıyıklı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ahmetbiyikli14@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 782 14 88

Whatsapp 2:

0 (532) 247 76 36

Koltuk döşeme, koltuk tamiratı, dekorasyon ve imalat satış işlemlerinde yıllardır en iyi hizmeti ulaştırabilmek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Kurulduğumuz yıldan bu yana koltuk döşeme sektöründe önde gelen bir firma olarak anılmaya devam etmekteyiz. Kullandığımız malzemelerden işçiliğe kadar her bir aşamaya azami gayret gösteriyor ve profesyonel hizmet sunmaya devam ediyoruz. İğnesinden ipliğine kadar kullandığı bütün malzemelerde son derece titizlik gösteren firmamız, öncelikle malzemelerini kontrolden geçirip sonra döşemeye başlamaktadır. Sektörde hataları en aza indirgemeyi hedefleyerek tanınan, bilinen ve sevilen bir firma olmaya gayret etmekteyiz.

Adana koltuk döşeme sektöründe meşhur bir firma olarak yolumuza devam etmekteyiz. İşlemlerimiz gerçekleşmeden önce alanında yetkin bir ustamızı evinize göndermekteyiz. Koltuk ölçüleriniz alınır ve hangi malzemelerin kullanılacağına dair sizlere bilgilendirmelerde bulunur. Ustamız sizlere istediğiniz renk ve desenlerde örnekler getirerek seçim yapmanızda yardımcı olmaktadır. Daha sonra yapılacak işin planı ve işleyişi hakkında size bir taslak oluşturarak fiyat listesini oluşturur asla ekstra bir ücret istemez. Firmamız müşterilerine sunduğu bu kolaylıkları arttırmaktadır. İsterseniz arayın hizmetlerimizi ayağınıza getirelim.

Yılların kazandırdığı tecrübe ile bizler yapacağımız işlerde güven duygusunu kazanıyoruz ve sizlere de kazandırıyoruz. Dilerseniz dilediğiniz hizmeti kolayca elde edebilirsiniz. Firmamız hakkında daha kapsamlı bilgiye sahip olmak ve geniş ürün yelpazemize bakarak daha kapsamlı bilgiler edinerek bir fikir yürütmek istiyorsanız web sitemizi ziyaret ediniz veya telefon numaralarımızdan bizlere ulaşınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR