• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ahmet Can Kalem Sanat Akademisi

Adres :

İstiklal Mah. Şehit Asker Kadir Taş Cad. No: 54 Kat: 1 Osmaniye » Düziçi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Can Kalem

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 452 04 39

Ahmet Can Kalem Sanat Akademisi olarak bu alanda hizmet vermek demek çocuklarınızın geleceğine direkt olarak etki sağlamak demektir diye düşündüğümüz için bu bilincin dışına çıkmadan hizmet veriyor ve dersleri en verimli hale getirmek için büyük uğraşlar sergiliyoruz. Dans eğitimleri, yoga eğitimleri, temek sanat eğitimleri gibi birçok aktivite gerçekleştiriyor ve bu aktivitelerin sizlere neler eklediğini çok iyi şekilde gözlemliyoruz. İstediğimiz sonuçları almak her zaman bizim işimiz.

Osmaniye eğitim alanında bu işi yapmak her zaman çok uzman bir kadro gerektirir. Çünkü çocuklar öğrenmeye çok müsait bir yapıya sahiptir ve büyüklerinden ne görürlerse onu gerçekleştirirler. En küçük yanlış stratejide onladım hayatına büyük bir olumsuzluk yerleştirebiliriz. Bu durumun yaşamaması için her şeyi yapıyoruz. İstikballerini bir nevi bizimle şekillendirmiş oluyorlar ve kendilerini daha iyi tanımaya başlıyorlar.

Gözlemlemelerimiz bizlere her zaman tecrübe katmıştır. Yaptığımız işleri geçiştirici bir şekilde yapmıyoruz. Yüzeysel bir eğitim vererek umutlarınızı kırmak istemiyoruz ve karşılığını tam olarak verebilmek adına gereken her şeyi yapıyoruz. Sanat alanında eğitimler almak her zaman farklı tecrübeler katacak ve bu eğitimi aldığı ortamda arkadaş edinerek sosyalleşmeyi de öğrenmiş olacaklar. Bu oldukça önemli bir konu olduğu için titizlikle irdelememiz gerektiğini biliyor ve organize çalışmalarımızı hız kesmeden devam ettiriyoruz. En kısa zamanda sizlerin de gözlemlemenizi ve istediğiniz hizmeti hemen almanızı bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR