• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ahmet Çelik Müzik Evi

Adres :

Çınarlı Mahallesi Fındıkçı Sokak No 3 Daire 1 Süleymanpaşa Tekirdağ Tekirdağ » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Çelik

E-Posta Adresi :

ahmetcelik595959@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 427 00 59

Eğlence sektörünün vazgeçilmezi olan müzik şirketimizle sizlere hizmet vermekteyiz. En mutlu olduğunuz zamanlarda sizlerin mutluluğunu müzisyen ekibimizle taçlandırıyoruz. Her bir enstrümanı yıllardır ustalıkla çalan ve müzisyenliğin dehası olan saz ekibimizle sizlere hizmet vermenin gururunu taşımaktayız. Kurulduğumuz günden beri sizlerin en mutlu zamanlarını paylaşma ve mutluluğunuza mutluluk katmaya çalıştık.

Nitelikli ve deneyimli bir müzisyen grubu olarak eğlence sektöründe boşluğu doldurulamaz bir kuruluş haline geldik. Bu yolda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Yıllarca verdiğimiz müzik şölenleriyle adımızdan siz ettirdik ve ettirmeye de devam ediyoruz. Bizler müziği, coşkuyu ve eğlenceyi ayağınıza getiriyoruz. Güler yüzlü ve keyifli bir hizmet sunmaktan geri durmuyoruz. En mutlu günlerinizde “vur patlasın çal oynasın” sloganıyla müziğin ve eğlencenin keyfini çıkarmada müracaat noktası olduk.

Tekirdağ eğlence sektörünün vazgeçilmezi olan müzik grubumuz siz müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya devam ediyor. Geniş müzik repertuarına sahip bir müzik grubu olarak geniş müşteri kitlesine ulaştık. Nişan, evlilik teklifi, kına gecesi, düğün, sünnet düğünü, açılış, doğum günü, kadınlar kulübü gibi sizler için en değerli pek çok etkinlikte sizlere müzik keyfi yaşatmaktayız. Müzisyen grubumuz ve etkinliklerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve görüşlerinizi bildirmek için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bir telefon kadar sizlere yakınız. Sizlerin en mutlu günlerinde mutluluğunuza ortak olmaktan ve katkı yapmaktan onur duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR