• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ahmetli Oto Kurtarıcı

Adres :

- Manisa » Ahmetli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Naci Türkyılmaz

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (541) 771 00 45

Ahmetli Oto Kurtarıcı firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. Gününüzde gelişen teknoloji ile beraber birçok alanda gelişmeler büyük oranlarda artış göstermiştir. Bu sektörlerden biriside otomotiv sektörüdür. Günümüzde neredeyse kişi başına bir araç düşmektedir. Bu sebeple de ulaşım konusunda en çok tercih edilen araçlar arabalardır.

Özellikle de günlük hayatta kullanılan bu araçlar birçok avantajı insanlara sunmaktadır. Bunla beraber kullanılan araçlar düzenli olarak bakım ve kontrol yaptırmak gerekmektedir. Çünkü hangi marka ya da hangi model fark etmeksizin bu araçlar sorun çıkarma potansiyeline sahiptir. Periyodik şekilde bakım yaptırmak araç sorunlarını en aza indirmenize yardımcı olmaktadır. Ancak buna rağmen bazen yine araç sorunlarıyla hiç beklenmedik anlarda karşı karşıya kalabilmekteyiz. Bu sebeple yolda kalan sürücülere yardım etmek için Amasya yol yardım sektöründe hizmet veren firmamız Ahmetli Oto Kurtarıcı olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Sizlere sunduğumuz hizmetlerin yanında firmamız müşteri odaklı çalışan bir firmadır. Bu sebeple araçlarınızı istediğiniz noktadan istediğiniz noktaya kadar itinayla getirebilmekteyiz. Yine firma olarak müşteri memnuniyeti de bizim için büyük bir önem arz etmektedir. Bunun içinde sizlere sunduğumuz tüm hizmetleri en uygun fiyatlar ile sunmaktayız.

Firma olarak sizlere sunduğumuz tüm hizmetleri günün her saati 7/24 sunabilmekteyiz. Nerde ve ne zaman yolda kalacağınızı tahmin etmek imkansız olacağı için firmamıza ulaştığınız anda sizlerin yardımına gelmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR