• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aile Kasabı Üstün Özbe

Adres :

Bankalar Caddesi Emekyemez Mah. Tutsak Sokak No: C4 Şişhane İstanbul » Beyoğlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Üstün Özbe

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

nejlao@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 345 64 42

İstanbul alışveriş sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız; perakende ve toptan et ve et ürünleri satışı yapmak amacı ile sektöre adımını atmıştır. Sektöre adım attığımız günden bu güne kadar müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını benimseyerek siz değerli müşterilerimizin et ve et ürünleri konusundaki tüm beklentilerini kusursuz bir şekilde karşılamaktayız. Satışını yaptığımız ürünlerimiz helal kesim sertifikasına sahiptir. Bununla birlikte gerek kesim gerek parçalama gerekse paketleme esnasında tüm yasal mevzuatlara ve hijyen kurallarına en azami ölçüde riayet edilmektedir.

Güven, dürüstlük, kaliteli hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti firmamızın temel çalışma prensipleridir. Bu prensiplerimiz ekseninde amacımız temel besin kaynağımız olan et ve et ürünlerinin en sağlıklı ve en uygun fiyat seçenekleri ile siz değerli müşterilerimize sunmaktır.

Firmamızda hizmet vermekte olan çalışma kadromuz alanında eğitim almış, tecrübeli ve deneyimli bir kasap kadrosundan oluşmaktadır. Kasap kadromuz kesim, parçalama ve paketleme işlemlerini titizlik ile yerine getirmektedir. Firmamıza gelen tüm büyükbaş ve küçükbaş hayvanların kesimleri modern tesislerde yapılmaktadır. Kesimi yapılan hayvanlar anlaşmalı olduğumuz özel besi çiftliklerinden tedarik edilmektedir. Bununla birlikte besi çiftliklerinde sağlıklı ve doğal bir ortamda yetişmektedir.

Firma olarak siz değerli müşterilerimizin temel et ve et ürünleri ihtiyacını en sağlıklı bir şekilde karşılamak öncelikli hedefimizdir. Bu hedefimiz doğrultusunda faaliyet alanımızda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ve ahlaki değerler ışığında satışlarımızı arttırmak için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR