• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ak Çarşı Sürücü Kursları

Adres :

Sancaktepe Mah. Çarşı Cad. No: 146 Kat: 4 Bağcılar İstanbul -- Güneşli Evren Cad. ( Üsküp Caddesi ) 1350 Sokak No: 2 Kat: 1-2 İstanbul » Bağcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nuray Ulu Kaya

E-Posta Adresi :

akcarsisurucukurslari@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 249 44 52

Firmamız; İstanbul eğitim sektöründe çağın ve teknolojinin getirdiği yenilikler ile siz değerli kursiyerlerimize sürücü eğitim hizmeti vermek amacı ile kurulmuştur. Kurucumuz, yönetim kadromuz, alanında uzman, bilgili ve bilinçli çalışma personelimiz eğitimin önemini benimseyerek kursiyerlerimizin başarısını en üst seviyede tutmayı amaç edinmiştir. Kurulduğumuz günden bu güne kadar doğruluk, güvenirlik ve dürüstlük ilkelerimizden taviz vermeden eğitim, öğretim ve hizmetlerimizi gerçekleştirdik. Yeniliklere açık, dayanışma ve güven ortamı içerisinde, kursiyer odaklı çalışma prensibimiz ile sürekli olarak kendimizi geliştirmekte ve yenilemekteyiz.

Firma olarak araç filomuz son model araçlardan oluşmakta ve eğitimlerimiz bu araçlar ile verilmektedir. Eğitim ve öğretim kadromuz her biri alanında uzman, bilgili ve sorumluluklarının bilincinde bir kadrodan oluşmaktadır. Bununla birlikte arzu eden bayan kursiyerlerimize istekleri doğrultusunda direksiyon dersini bayan hocalar vermektedir. Aynı şekilde isteğe bağlı olarak online sürücü eğitimlerimiz mevcuttur. Eğitim, öğretim ve hizmetlerimizi kursiyerlerimize en uygun ekonomik koşullarda ve ödeme seçenekleri ile sunmaktayız. Bu konular hakkında daha detaylı bilgi almak için sayfamızda verilen iletişim adreslerimizden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Firma olarak amacımız kursiyerlerimizin istek, beklenti ve ihtiyaçlarına uygun eğitim olanaklarını sağlayarak memnuniyetlerini en azami seviyede tutmaktır. Dolayısıyla hedefimiz uzun vadede istikrarı yakalayarak, kendimizi yenileyerek, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ve bilimsel bilginin ışığında yolumuza devam etmektir. Bu hedefimiz doğrultusunda kursiyerlerimizin düşüncelerini önemsiyor ve her zaman yatırımı işimize yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR