• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ak Oto Tamir Onarım

Adres :

Erenler Mahallesi Marangozlar Sanayi Sitesi 1075.sokak No: 42 Erenler Sakarya ( Cami Sokağı ve Denizbank Yanı ) Sakarya » Erenler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Onur Kazanoğlu

E-Posta Adresi :

kazanogluonur@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 542 77 92

Whatsapp 2:

0 (538) 542 77 92

Whatsapp 3:

0 (534) 672 90 27

Ak Oto Tamir olarak Erenler’de ki en iyi hizmeti vermekteyiz. Kaza gibi istenmeyen durumlarda aracınızın adeta doktoru olup, doğru tedaviyle kısa sürede eskisinden daha iyi hale getirmekteyiz. Müşterilerinin memnun bir şekilde ayrılması için her zaman çok çalışan ustalarımız ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız sayesinde ek işlemlere gerek kalmadan işinizi halledebilirsiniz.

Sakarya Oto Servis ve Tamirhane sektöründe kendini ispatlamış olan işletmemiz, son derece titiz çalışmaktadır. Acil durumlar için en güvenilir adres olan Ak Oto Tamir her zaman en iyi hizmet garantisiyle sizlerin karşısındadır. Güler yüzlü ve iletişim gücü yüksek ekip arkadaşlarımızla tecrübeli ustalarımız birleşince aracınız için en iyisi kaçınılmaz bir şekilde işletmemiz olmaktadır.

Boyasız hasar onarım, radyatör tamiri, çamurluk tamiri, tampon tamiri gibi daha birçok hizmeti bünyesinde barındıran Ak Oto Tamir aracınız için gerekli her şeye sahiptir. Her konuda deneyimli ustaları sayesinde sizin memnuniyetinizi sağlamakta olan firmamız uygun fiyatlarıyla da rakiplerinin önüne geçmektedir. Araç için bakımın son derece önemli olduğunun farkında olan işletmemiz hiçbir yeri atlamadan gereken her türlü bakımı yapmaktadır.

Bilmediğiniz konularda gerekenden fazla işlem yaparak kendisine ek ücret mal eden firmaların aksine Ak Oto Tamir her zaman dürüstlükten yana olmuş ve gerekeni neyse onu yapmıştır. Şirket politikasını bu şeklide belirleyen firmamıza ulaşmak ve daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR