• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akalın Sıhhi Tesisat

Adres :

Sakarya Mah Ünal Ozan Cad No: 136/c Adapazarı Sakarya Sakarya » Adapazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Akalın

E-Posta Adresi :

fatihakalin49@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 479 77 70

Whatsapp 2:

0 (532) 152 45 75

Tesisat, bir mekânın yaşam alanı olabilmesi için ilk sahip olması gerekenlerdendir. Modern yaşamda bir yapıda pek çok tesisat bulunur. Bunların başında da sıhhi tesisat gelir. Yapılarda sıhhi tesisat sistemleri daha önceleri temiz su ve atık su tesisatı olmak üzere iki adetken artık kalorifer tesisatları da bunlara dahil edildiği için üç adet sıhhi tesisat yapılarda bulunmaktadır. Daha binaların proje aşamasında çizimleri yapılan tesisatlarda kullanılan malzeme ve ustalık çok önemlidir. Bu iki etken başarılı olursa uzun yıllar kusursuzca yapılar kullanılmaya devam eder. Fakat birisinde sorun olması, kullanım esnasında sürekli sorunlarla karşılaşmaya neden olur. Sakarya Adapazarı’nda hizmet vermekte olan Akalın Sıhhi Tesisat firmamız ile bizler bu alanda yıllardır profesyonel çözümler geliştiriyor, mekanlarınızın yaşam kalitesini arttırıyoruz.

Sakarya tesisat ve bakım onarım sektörünün öncü firmalarından birisi olarak bizler müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor, siz değerli müşterilerimize ne kadar kaliteli iş teslim edersek o derece memnun olacağınızı biliyoruz. Bunun için uzun yıllardır ardımızda yüzlerce mutlu müşteri profili bıraktık ve her geçen gün daha geniş bir kitleye ulaşmaya devam ediyoruz. Hizmetlerimizde birinci sınıf malzemeler kullanıyor, satış hizmetlerimizde de sektörün en kaliteli markalarını, geniş bir ürün seçeneğiyle beğeninize taşıyoruz.

Akalın Sıhhi Tesisat olarak alanında yetişmiş, özveri sahibi, deneyimli ekibimizle birlikte kalorifer ve su tesisatına dair her türlü bakım, onarım, tamirat parça temini sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR