• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akay Mobilya

Adres :

Darıca Mah Samsun Caddesi A Küme Evleri No: 2 Akçaabat Trabzon Trabzon » Akçaabat

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdulkadir Aydın

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

akaymobilya133@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 316 46 52

Whatsapp 2:

0 (537) 316 46 52

İnsanların günlük gereksinimlerini karşıladıkları yaşam alanlarında birçok türden kullanışlı ürünün bulunması en temel ihtiyaçlar arasındadır. Bu ürünlerin en önemli özelliklerinden biri ise bu ortama dekoratif açıdan uyumlu ve iyi bir görünüm kazandırmasıdır. Bu bakımdan çeşitli yaşam alanlarında bu ürünlerden faydalanmak ve bunları yeterince kaliteli olanlarından seçmek gerekir. Bir ortam için en vazgeçilmez eşyaların başında ise hiç şüphesiz ki farklı yapı ve tasarımda üretilen dolap sistemleri gelmektedir.

Özellikle yatak odalarımıza koyduğumuz bu dolapların elbiselerimizi en iyi şekilde muhafaza etmeye katkı sağlar. Bu dolaplar çeşitli malzemelerden üretilerek birbirinden farklı tasarım ve modellere sahip olabilmektedir. Kolay açılabilmesi özelliğine sahip sürgülü modeller kullanım açısından en pratik olanlarıdır. Yine diğer kapaklı modellerde tercihe göre uygun ürünlerdir. Fakat her türde bir dolap seçimi yaparken bilhassa dayanıklı ve sağlam yapıda ürünler olmasına özen göstermek gerekir. Bizler Trabzon Akay Mobilya olarak sizlere en iyi verim alabileceğiniz kaliteli ve kullanışlı ürünler sunmaktayız.

Mobilya sektöründe faaliyetlerimizi sürdürürken daima müşterilerimizin istek ve beklentilerine en uygun çözümleri üretme prensibiyle hareket ediyoruz. Müşterilerimizin aldıkları üründen memnun kalmaları için hizmetlerimizde en iyi ürün seçeneklerini ortaya çıkarıyoruz.

Faaliyet gösterdiğimiz bu sektörde yıllar boyunca edindiğimiz tecrübemizi işimize daha fazla adapte ederek hizmet kalitemizi her zaman bir üst basamağa taşıma amacındayız. Yeni modaya ve tasarım fikirlerine daima açık olarak ürün konusunda hizmetlerimize en iyi yenilikleri kazandırıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR