• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akbaş Av Balık Malzemeleri

Adres :

Arabacı Alanı Mah Şehitler Cad No: 4 Serdivan Sakarya Sakarya » Serdivan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muammer Akbaş

E-Posta Adresi :

akbasmuammer@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 630 06 33

Whatsapp 2:

0 (532) 630 06 33

Av malzemelerini sizlere sunduğumuz mağazamızda özellikle balıkçılık için gerekli tüm malzemelere ve ekipmanlara ulaşmanız mümkündür. Olta ve yem çeşitleri ile balık avı malzemeleri konusunda sizlere en geniş ürün çeşitlerini sunmaktayız. Bu alanda oldukça başarılı şekilde çalışmalarını sürdürmekte olan firmamız kamp malzemeleri konusunda da geniş bir ürün çeşidini sizlere sunabilmektedir.

Denizde balık avı için birçok ekipman ve malzeme gerekmektedir. Tutulacak balığa göre farklılık gösteren bu ekipman ve malzemeler için firmamızı sizlere en geniş ürün çeşitlerinizi büyük mağazasında sunmaktadır. Balık avını oldukça kolaylaştıracak profesyonel av malzemelerine uygun fiyatlar ile mağazamızda ulaşabilirsiniz. Bu alanda en başarılı çalışmaları yaparak sizlere balık avı için en kaliteli ekipman ve malzemeleri temin etmekteyiz.

Sakarya alışveriş alanında av malzemeleri ve kamp malzemelerinin satışını yapan firmamız geniş ürün çeşitlerini sizlere sunduğu mağazasında balık avı için gerekli tüm ekipman ve malzemeler ile kamp malzemeleri için ürünleri sunmaktadır. Balık av malzemeleri konusunda en kaliteli ekipman ve malzemeleri sunan firmamız yem konusunda da sizlere geniş bir seçenek sunabilmektedir.

Ev malzemelerinin yanında kamp malzemeleri konusunda da geniş bir ürün seçeneğini sizlere sunan mağazamızda en kaliteli ürünlere ulaşmanız mümkündür. Başarılı ve sorunsuz bir kamp yapmak için gerek duyulacak tüm malzemeleri temin edebileceğiniz mağazamızda kamp için gerek duyulacak tüm ekipman ve malzemelere kolayca ulaşılması mümkün olacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR