• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akbulak Yapı Dekorasyon

Adres :

Vali Mithatbey Mah.kocibey Caddesi Anadolu Apt.alti No: 30 Van Van » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Ali Akbulak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

akbulakyapidekorasyon@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 358 71 00

Whatsapp 2:

0 (532) 498 71 65

Yapılar insanların temelde barınma ihtiyaçlarını karşılar. Fakat sadece bununla sınırlı değildir. Bu yüzden de yapıların dekorasyonu için büyük emekler harcanır, büyük yatırımlar yapılır. Dekorasyon işlemleri sayesinde yapılar çok daha estetik ve çok daha kullanışlı hale gelir. Adeta bir kimlik kazanırlar. Bu yüzden de herkes çalışma ortamını, yaşam alanını kendi zevklerine ve tercihlerine göre dekore etmek ister. Günümüzde bu, yapı sektöründeki gelişmeler sayesinde çok daha kolay ve çok daha etkili olmaktadır. Bunun için ihtiyacınız olan alanında uzman bir ekip ve doğru ürün tercihleridir. Van merkezde faaliyet gösteren Akbulak Yapı Dekorasyon firmamız uzun yıllardır iç dekorasyon uygulamaları hayata geçiriyor ve büyük beğeni kazanıyor.

Van iç dekorasyon sektöründe yola çıktığımız ilk günden bu yana odak noktası haline gelmiş, bölgenin en çok tercih edilen iç dekorasyon firması konumuna yerleşmiş bulunuyoruz. Fakat konumumuzu kendimiz için kesinlikle yeterli hissetmeyerek hep daha iyisini yapabileceğimize olan inancımızla daha iyisini yakalamaya çalışıyoruz. Yenilikçi, kaliteli, dürüst ve uygun fiyatlı hizmet ilkelerimizden taviz vermiyor, her zaman en modern ürünlerle en modern uygulamalara hayata geçiriyoruz. Geleneksel ve etik değerlerimizden taviz vermeden çalışıyoruz.

Akbulak Yapı Dekorasyon olarak müşteri memnuniyetini önemsiyor, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit edip en doğru çözümleri, tam zamanında, istenilen şekilde hayata geçiriyoruz. Estetik, fonksiyonel ve uzun ömürlü uygulamalara imza atıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR