• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akça Pen

Adres :

Gürpınar Mah. Gürpınar Cad. No: 26 Beylikdüzü İstanbul İstanbul » Beylikdüzü

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Zorba

E-Posta Adresi :

ibrahimzorba@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 640 53 11

Whatsapp 2:

0 (536) 640 53 11

Akça Pen olarak beylikdüzü pvc panjur imalatı,beylikdüzü cam balkon imalatı,beylikdüzü cam balkon fiyatları,beylikdüzü katlanır cam balkon imalatı,beylikdüzü katlanır cam balkon fiyatları,beylikdüzü katlanır cam balkon firmaları,beylikdüzü cam balkon modelleri,beylikdüzü alüminyum doğrama firması,beylikdüzü alüminyum doğrama pencere imalatı,beylikdüzü alüminyum doğrama kapı imalatı, vb alanda hizmet vermekteyiz.

Firmamızın en önemli misyonu, başta ülkemiz, şehrimiz, müşterilerimiz ve çalışanlarımız için gün geçtikçe katma değer oluşturan, sektörde öncü bir kurum olmaktır. Bunun yanı sıra, çalışan müşteri zinciri arasında takım ruhu ile çalışarak, en modern teknolojik ekipman ve yenilikleri kullanarak, müşterilerin talep ettiği ihtiyaçlara anında cevap verme ve ihtiyaçların da ötesinde hizmetlerimizin sürekli gelişmesine ve iyileştirilmesini sağlamak, firmamızın diğer misyonları olarak yer almaktadır.

Firmamız değerleri arasında, müşteri odaklı hizmet verme, artan taleplere karşı üstün hizmet kalitesini koruma ve geliştirme, kendisine sürekli yeniliği ve gelişmeyi ilke edinme, üretimin her aşamasında kaliteden hiçbir ödün vermeden, uluslararası standartlarda hizmet vermek yer almaktadır. Ayrıca çalışanlarına verdiği değer, takım çalışmasına olan inancı, iş güvenliğinin sağlanmasında, firma değerini koruyarak, çevreye zarar vermeyen, kamu yararında ve insan yaşamına katkı sağlayan ürün ve hizmetler üretmek önemli varsaydığımız hususlardır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR