• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akçelik Metal

Adres :

- İstanbul » Fatih

Sektör :

Yetkili Kişi :

Arkın Aknar

E-Posta Adresi :

akcelikmetal@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 647 46 39

Firmamız; İstanbul ferforje ve metal dekorasyon sektöründe faaliyet göstermektedir. Faaliyet alanlarımız; cam balkon sistemleri, alüminyum korkuluk sistemleri, otomatik kepenk sistemleri, pvc pimapen sistemleri gibi oldukça geniş bir hizmet yelpazesini kapsamaktadır. Firma olarak kuruluş amacımız müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran güvenli ve pratik yaşam alanları oluşturarak; yaşam kalitelerini yükseltmektir.

Firma olarak ticaret hayatına adım attığımız günden bugüne kadar etik, ilkeli, dürüst ve güvenilir bir ticari anlayışı benimsedik. Bu anlayışımız ekseninde siz değerli müşterilerimize her zaman çözüm odaklı projeler sunduk. Üstlenmiş olduğumuz projeleri eksiksiz ve tam zamanında teslim ettik. Çalışma ortamımızda sadece müşterilerimize değil aynı zamanda çalışma ekibimizin de ihtiyaçlarını göz önünde bulundurduk. İş ve çalışma güvenliği standartlarında iş ortamları oluşturarak, çalıma ekibimizin emniyetini sağladık. Her şart ve her koşulda sorumluluklarımızın bilincinde olduk. Bu anlayışımız ile kısa sürede sektörün öncü ve lider firmalarından birisi olduk.

Firma olarak yenilikçi ve gelişimci bir bakış açısını benimsemekteyiz. Dolayısıyla faaliyet alanımızdaki ulusal ve uluslararası düzeydeki tüm teknolojik gelişmelerin ve yeniliklerin yakından takipçisi ve uygulayıcısıyız. Müşterilerimizin bizden beklentilerini göz önüne alarak kalite, ekonomi ve ergonomiyi bir arada sunmaktayız. Böylelikle siz değerli müşterilerimize modern, özgün ve farklı modellerimiz ile hitap etmekteyiz. Firma olarak koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı firmamızın temel çalışma prensibidir. Bu prensibimiz doğrultusunda alanında eğitimli ve deneyimli çalışma ekibimiz ile dün olduğu gibi gelecekte de daima müşterilerimizin yanındayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR