• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akdeniz Oto Kuaför & Halı Yıkama

Adres :

Kanlıca 3422 Sokak( Kanlıca Toki Evleri Elmas Market Yanı ) Afyonkarahisar Afyonkarahisar » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdullah Akdeniz

E-Posta Adresi :

abdullah03akdeniz@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 763 59 98

Whatsapp 2:

0 (541) 797 59 05

Afyonkarahisar’da otomobiliniz için gereken tüm hizmetleri sağlayan firmamız Akdeniz Oto Kuaför & Halı Yıkama birmilyonnokta.com üyesidir. Geçmişten günümüze oto kuaförler pek çok farklı hizmet sunarak araçlarınız için gereken tüm hizmetleri sunan kurumlar halini almıştır. Firmamız da Afyonkarahisar otomotiv sektöründe araçlarınız için sunulan tüm işlemleri büyük bir itinayla gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Firmamız profesyonel ve deneyimli ekibiyle aracınızın markası ve modeli ne olursa olsun her hizmette yüksek standartlarda süreçler sunmaktadır. Verdiğimiz hizmetler arasında oto yıkama başta olmak üzere; detaylı iç temizlik, pasta cila uygulaması, jant temizliği ve motor temizliği gibi temel hizmetler yer almaktadır. Aracınız için gereken tüm işlemler firmamızda sizleri beklemektedir.

Akdeniz Oto Kuaför Halı Yıkama ailesi olarak her zaman kaliteli malzeme ve işçilik kullanarak hak ettiğiniz standartlarda hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda çalışma arkadaşlarımız gereken tüm standartları yerine getirmekte ve kontrollü hizmetler sunmaktadır. Güvenilir, yüksek kalitede bilinçli hizmetler sunan bir oto kuaförden destek almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Firmamızın öncelikli amacı, verdiği hizmetlerde her zaman müşteri memnuniyetini doğru bir şekilde sağlamaktır. Bu amacı uzun vadeli başarımız haline getirmek için kaliteli araç gereç ve işçilik sunmaktan hiçbir zaman ödün vermiyoruz. Sizler de aldığınız hizmetlerde üstün bir kalite almak istiyorsanız, işletmemizde sizleri ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyacağız. Daha detaylı bilgi almak için firmamızla hemen iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR