• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akdeniz Oto Kurtarma İnegöl

Adres :

Sinanbey Mahallesi 12. Metal Sokak No: 12 Bursa » İnegöl

Sektör :

Yetkili Kişi :

Eren Can Akdeniz - Ersel Akdeniz

E-Posta Adresi :

akdenizoto16@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 253 36 49

Whatsapp 2:

0 (544) 803 25 88

Whatsapp 3:

0 (552) 253 36 49

Whatsapp 4:

0 (544) 803 25 88

Araç kurtarma ve çekici hizmetleri sunan firmamız araç onarımı konusunda da hizmetler sunabilmektedir. Alanında uzman ve deneyimli olan firmamız bölgede geniş bir çekici ve oto kurtarma ağı ile sizlere hizmet sunmaktadır. Araçlarınız ile yaşayacağınız birçok sorunda sizlere en başarılı şekilde hizmetler sunan firmamız aralarınızın alınarak istediğiniz yere çekilmesini sağlamaktadır.

En kaliteli çekici araçlar ile sizlere hizmetler sunan firmamız alanında uzman olan ekibi ile sizlerin kaza ve arıza durumundaki sorunlarını çözüme ulaştırmaktadır. Yaşanılan kazaların sonrasında aracınızın en acil şekilde olay yerinden alınması ve istenilen adrese götürülmesi firmamızın sunduğu hizmetler ile sağlanmaktadır. Farklı sınıflardaki araçlarınızı en başarılı şekilde yerinden alarak istenilen adrese götürmekteyiz.

Bursa oto kurtarma ve oto tamir alanlarında sizlere hizmet sunan firmamız en başarılı şekilde gerekli çalışmaların yapılmasını sağlamaktadır. Aracınızın yaşadığı çeşitli arızalar durumunda trafik içerisinde kalmasını önleyerek en kısa sürede olay yerine intikal etmekteyiz. Bu konuda kurduğumuz geniş oto çekici ağı ile sizlere başarılı bir şekilde profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Firmamız her zaman sizlerin memnuniyetini kazanmak ve yaşadığınız sorunların çözümünü üreterek uygulamak konusunda çalışmalarını sürdürmektedir. Sizlerin güven duyacağı ve sorunlarının kısa zamanda çözüleceğini bildiği bir firma olmak için yıllardır çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Yaptığımız başarılı çalışmalarımız ile sizlerin takdirini alarak ilgisini görmekteyiz. Bu şekilde de çalışmalarımızı geliştirerek sizlere en başarılı hizmetleri sunmakta ve bunu sürdürmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR