• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aker Massa

Adres :

Çamlıtepe Caddesi 150/b Altındağ Ankara Ankara » Altındağ

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdulkadir Ertürk

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (534) 612 35 35

Whatsapp 2:

0 (534) 612 35 35

Mobilya üretiminde sizlere sağlam ve dayanıklı ürünleri üretmekte olan firmamız, en güzel model ve tasarımları üreterek sizlere bu alanda en başarılı hizmetleri sunmaktadır. Evler ve işyerleri için gerekli olan koltuk, kanepe, masa, sandalye ve daha birçok farklı mobilya ürününü en başarılı şekilde üretmekte olan firmamız bu ürünleri en güzel tasarımlar ile üreterek sizlere başarılı bir şekilde hizmetler sunmaktadır.

Evlerde kullanılacak en önemli eşyalardan olan mobilyalar dekorasyon konusunda ve konfor konusunda çok önem verilen ürünlerdir. Sağlam ve dayanıklı olmaları yanında güzel görünüme sahip olmaları ve konforlu olmaları da çok önemlidir. Bu nedenle oldukça dikkatli incelenen bu ürünlerin üretimini yapan firmamız sizler için en başarılı ürünleri üretmektedir.

Ankara mobilya dekorasyon alanında sizlere en başarılı ürünleri sunan firmamız evler yanında işyerleri içinde mobilya üretimini yapmaktadır. Oteller, kafeler, hastaneler ve daha birçok farklı sektörde hizmet sunan işyerleri için en güzel tasarımlarda mobilyalar firmamız tarafından üretilmektedir. En geniş ürün çeşitleri ile sizlerin istediği model ve tasarımda mobilyaları başarılı şekilde üretmekteyiz.

Sizlere yaptığımız üretimlerde her zaman kalitenin sağlanmasını ilk koşul olarak görmekteyiz. Sizlerin güvenini kazanmak ve memnuniyetini sağlamak firmamız için oldukça önemli bir başarı olmaktadır. Sizlere en kaliteli ürünleri sunmak ve bunları sorunsuz şekilde kullanmanız ve memnun olmanız bizlerin doğru bir iş yaptığının göstergesidir. Bu nedenle çalışmalarımızı sürekli geliştirmekte ve ileri götürmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR