• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akgöl Oto Tamir

Adres :

Sanayi Sitesi 22 Sok No: 12 Elazığ Elazığ » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erol Akgöl

E-Posta Adresi :

opeldunya@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 555 21 53

Whatsapp 2:

0 (535) 555 21 53

Oto tamir ve servis alanında hizmet sunan firmamız araçlarınızın hasarlarının giderilmesi, arızalarının onarımı ve bakım işlemlerini profesyonel bir şekilde yapmaktadır. Ayrıca araçların iç ve dış yıkama işlemlerini başarılı şekilde yapmaktayız. Alanında uzman olan firmamız ve deneyimli ekibimiz ile araçların onarım ve bakım işlemlerini en başarılı şekilde kısa sürede yapabilmekteyiz.

Araçların yaşadığı kazalar nedeni ile meydana gelen hasarlarının kısa sürede onarılarak çalışır durumda sizlere teslim edilmesi profesyonel ekibimiz ile sağlanmaktadır. Tüm marka ve modellerdeki araçlarınız için onarım ve bakım ile yedek parça temini firmamız tarafından sağlanmaktadır. Araçlarda yapılacak olan rutin bakım işlemleri de deneyimli ekibimiz tarafından kısa sürede ve başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

Elazığ oto servis ve tamirhane alanında yıllardır başarılı çalışmalar yapmakta olan firmamız oto kuaför alanında da iç dış yıkama işlemlerini başarılı bir şekilde yapmaktadır. Araçların detaylı bir şekilde iç ve dış yıkama işlemlerini gelişmiş ekipmanlar ve deneyimli ekibimizin çalışmaları ile yapmaktayız. Araçlar için pasta cila işlemlerini de sorunsuz olarak yapabilmekteyiz.

Araçların onarım ve bakım işlemlerinde gerek duyulan yedek parçaların sorunsuz bir şekilde temin edilmesi de firmamız tarafından sağlanmaktadır. Her marka ve model için orijinal ve yan sanayi yedek parça temini yapan firmamız bunları en başarılı değiştirerek aracınızı sizlere teslim etmektedir. Araçların onarım ve bakım işlemlerinde deneyimli ekibimiz ve gelişmiş ekipmanlarımız ile profesyonel hizmetler sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR