• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akın Müzik

Adres :

Cumhuriyet Mah. Menteşe Cad. No: 8/b Polatlı Ankara(teorik Dersane Yanı) Ankara » Polatlı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Akın Akkaya

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (542) 201 02 57

Whatsapp 2:

0 (542) 201 02 57

Akın Müzik olarak Ankara Polatlı’da faaliyet gösteren işletmemiz, profesyonel kadrosu ve geniş hizmet yelpazesiyle öne çıkmaktadır. Ankara alışveriş sektöründe her türlü müzik aletinin tedarikini sağlamakta olan firmamız müziği bir tutku kabul eden personellerden oluşmaktadır. Bu yüzden severek yaptığı işi sevdirmeyi amaçlamakta, daha fazla kişinin sanatla tanışmasını sağlamaya çalışmaktadır.

Amatör veya profesyonel manada müzikle ilgilenmek isteyenlerin ihtiyaç duydukları bütün müzik aletleri ve ekipmanları firmamız bünyesinde bulunmaktadır. Firmamız bütün ürünlerinde kaliteyi tercih etmekte, kullanımı kolay, performansı yüksek müzik aletleri sunmaktadır. Satışını yaptığımız bütün aletlerde aynı zamanda danışmalık hizmeti veren merkezimiz kullanıcıların başarıyı yakalaması için destekçi olmaktadır.

Firmamız alanında eğitimli, donanımlı personellere sahiptir. Uzman kadromuz bilgi birikimini her gecen gün daha ileriye taşımak için çalışmakta, müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek adına sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek her daim güncel kalabilmektedir. En doğru zamanda en doğru ürünlerin tedarikini yaparak müziği bir yaşam stili yapmak isteyenlerin destekçisi olmaktadır.

Firmamız uzman kadrosuyla bağlama ve gitar kursları da vermektedir. Her yaşa özel profesyonel kurslarımız aracılığıyla bu müzik aletini çalmak isteyenlere en kolay yollardan kısa sürede başarı elde etmeleri için destek sunulmaktadır. Kişiye özel kurslarımız sayesinde kursiyerlerimiz en hızlı biçimde müzik aletlerinin çalmasını öğrenmektedir.

Bütün müzik aletlerinin yedek parça teminini de sağlayan firmamız aynı zamanda düğün, nişan gibi organizasyonlar için ses sistemleri temini de yapmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR