• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akın Tekel Shop

Adres :

Karadolap Mah. Gülveren Sok. No: 8 İstanbul » Eyüp

Sektör :

Yetkili Kişi :

Necdet Coşkun

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (530) 312 71 93

İstanbul alışveriş sektöründe hizmet veren firmalar genellikle yüksek fiyatlarla ürün satışı yapmaktadır. Akın Tekel Shop ailesi olarak bu firmalardan farkımızı ortaya koyuyor ve uygun fiyatlı ürün satışı yapıyoruz. İşletmemizde müşteri memnuniyetine önem veriyor ve bu doğrultuda hareket ediyoruz. Değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda ürün satışı yapmak adına ürün çeşitliliğimizi geniş tutuyoruz. İşletmemizi tercih eden müşterilerimiz hem ürünlerin kalitesinden dolayı hem de ürünlerin fiyatından dolayı bizi tercih etmeye devam ediyor.

Alışveriş sektöründe en önemli kural müşteri memnuniyetinin sağlanmasıdır. Biz, müşteri memnuniyetini sağlıyor ve koruyoruz. Değerli müşterilerimiz için geniş kapsamlı hizmet veriyoruz. Eyüp üzerinde bulunan işletmemizde alkollü içecekler, alkolsüz içecekler, asitli ve asitsiz içecekler yer alıyor. Aynı zamanda sigara çeşitlerimiz de müşterilerimiz için satıştadır. Şekerli, tuzlu ve baharatlı olmak üzere birçok atıştırmalık çeşidi işletmemizde bulunuyor. İstediğiniz zaman işletmemizi tercih edebilir, bu ürünleri güvenle satın alabilirsiniz.

Akın Tekel Shop olarak adrese teslim yapıyoruz. Eğer işletmemize gelemiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli oluyor. Ekibimiz, istediğiniz ürünleri gündüz veya gece adresinize teslim ediyor. Ödemeyi kapıda nakit ya da kredi kartı ile yapabiliyorsunuz. Güvenle tercih edeceğiniz işletmemizde hızlı hareket etmeye özen gösteriyoruz. Siparişleriniz zamanında kapınızda oluyor. Böylelikle zamandan tasarruf sağlamış oluyorsunuz. Güler yüzlü, samimi, saygılı ve güvenilir kişiliğe sahip kadromuzla sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR