• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akıncılar Sürücü Kursu Güngören

Adres :

Abdi İpekçi Cd.no: 63/a ( Güven Hamamı Karşısı)bim Maeket Karşısı Güngören/istanbul İstanbul » Güngören

Sektör :

Yetkili Kişi :

Barış Kaçar

E-Posta Adresi :

akincilar.surucukursu@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 304 05 43

Whatsapp 2:

0 (535) 304 05 43

Whatsapp 3:

0 (553) 663 68 75

Araç kullanabilmek için mutlaka sürücü belgesi sahibi olunması gerekir. Sürücü belgesi alabilmek içinse çeşitli eğitimleri ve sınavlara katılıp başarılı olunması gerekiyor. Eğitim ve sınav süreçleri MEB tarafından takip edilse de eğitimler sürücü kursları aracılığıyla adaylara ulaştırılıyor. Bu yüzden sürücü belgesi sahibi olmak isteyen herkes öncelikle bir sürücü kursuna kayıt yaptırmalıdır. Belli kıstaslara dikkat edilerek seçilen sürücü kursu sayesinde hem sınav süreçleri çok daha kolay atlatılarak başarıya ulaşılacak hem de hayat boyu bilinçli bir sürücü olmanın temelleri atılacaktır. İstanbul Güngören’de bulunan Akıncılar Sürücü Kursu Güngören olarak MEB’e bağlı özel kurs hizmeti sunuyoruz. Uzun yılların deneyimi ve tecrübesiyle adaylarımızın ehliyet sahibi olmalarını sağlıyoruz.

İstanbul hizmet sektöründe yola çıktığımız ilk günden bu yana yoğun ilgi görüyor, her geçen gün daha geniş bir kitleye hizmet vermeye devam ediyoruz. Farklı ehliyet sınıfları için seçenekler barındırıyor, her adayın istediği ehliyet grubu sınavlarına başarıyla hazırlanmasını sağlıyoruz. Bakanlıklar tarafından ehliyet alma süreçleri hakkında sürekli yeni düzenlemeler yapılmakta, yasa ve yönetmelikler uygulamaya geçirilmektedir. Bunların her birinin takip edilmesi adaylar için zor olduğundan kursumuz yenilikleri en doğru biçimde adaylarına yansıtmakta, en son sisteme göre hazırlanabilmelerini sağlamaktadır.

Akıncılar Sürücü Kursu Güngören olarak alanında uzman, deneyimli, pedagojik eğitim sahibi eğitmenlerimizle çalışıyor, en iyi sınıflarda ve en modern araçlarda eğitimlerimizi tamamlayarak adaylarımızı başarıya ulaştırıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR