• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akkaş Oto Kurtarma

Adres :

Merkez Sanayi Sitesi Burdur Burdur » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hakan Akkaş

E-Posta Adresi :

dik_kuyruk_15@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 315 82 13

Whatsapp 2:

0 (538) 315 82 13

Gün içerisinde aracınızı kullanırken veya çeşitli arıza durumlarında oto yardım ve oto kurtarma hizmetleri gerektiren durumlar olabilir. Bu ve benzeri durumlarda kalitede bir numara olmaya gayret ediyoruz. Akkaş Oto Kurtarma olarak, oto kurtarma alanında profesyonel bir şekilde sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Oto kurtarma firmamız, 7 gün 24 saat olmak üzere oto kurtarma ve oto yardım hizmetlerini sizlere ulaştırıyor. Her gün ve günün her saati aralıksız sizlere hizmet etmekte olan firmamız, uzman ve tecrübeli kadrosuyla işini azimle yapmaya devam ediyor. Kalite ve müşteri memnuniyetini benimsemiş hizmet anlayışımızla sektöründe önder firmamız, sürekli kendini yenileyerek sizleri daha da memnun etmenin yollarını arıyor. Ekip çalışmasına önem veren dinamik kadromuzla işlerinizi yoluna koymaya çalışıyoruz.

Alanında uzman ve tecrübeli sürücülerimizle sizlere vakit kaybettirmeden olay yerine ulaşıyor ve aracınızı çekerek mağdur olmanızı ve çeşitli sorunlar yol açabilecek trafik sıkışmasını önlüyoruz. Hem sizlerin zaman kaybınızı azaltıyor hem de daha güvenilir bir trafik ortamı yaratmaya çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi odaklı çalışma düsturumuzla sizlere daha iyi vermeye çalışıyoruz.

Akkaş Oto Kurtarma, genç ve dinamik çalışma kadrosu ve güler yüzlü hizmetleriyle alanında tek isim olmaya devam ediyor. Sizlerden gelen yorumlar sayesinde her geçen gün kendimizi geliştiriyor ve yeniliyoruz. Burdur Merkez Oto Kurtarma şubemizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR