• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akkent Baklava

Adres :

Çamlıca Mah. Gaziantep Bulvarı No: 44/ A(şenkop. Aantep Garajı Yanı )islahiye Gaziantep Gaziantep » İslahiye

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

E-Posta Adresi :

dacurakkent@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 596 50 68

Whatsapp 2:

0 (536) 596 50 68

Baklava denilince akla Gaziantep gelir. Baklava diyarı Antep’ten sizlerin damak zevkine uygun baklava ve tatlı çeşitlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Ne zaman isterseniz biz o zaman ağzınızı tatlandırmaya hazırız. İsterseniz kendiniz gelip görüp seçip alabilirsiniz. İsterseniz burada porsiyon şeklinde yiyebilirsiniz. İsterseniz telefon ile sipariş verirsiniz biz adresine getiririz. Durun daha bitmedi. Antep’e uzakta mı yaşıyorsunuz. O zaman siparişlerinizi kargo ile gönderiyoruz. Siz bu harika lezzetlerden mahrum olmayın diye biz sizin için her yere tatlılarımızı yolluyoruz. İsterseniz kilo ile isterseniz tepsi ile. İsterseniz de porsiyon şeklinde. Siz isteyin biz hazırlayalım.

Gaziantep pasta ve pastane bakımından en yoğun olan illerimizden birisidir. Pasta ve tatlı kültürü çok gelişmiştir. Bizde Akkent Baklava olarak bu kültürü sizlere sunmayı hedeflemekteyiz. Başta baklava çeşitlerimiz olmak üzere çeşitli tatlılarımız sizleri beklemektedir. Cevizli baklava, fıstıklı baklava, bülbülyuvası, hint sarma, fıstıklı billuriye, fıstık sarma ve şöbiyet tatlı çeşitlerimizden bazılarıdır. Zengin tatlı seçeneklerimizin yanında, katmer, fıstık, dondurma, su böreği ile de sizlerin damak tadına hitap etmekteyiz.

Ürünlerimizin hepsinin içerikleri özenle seçilerek, en kaliteli olanlar kullanılmaktadır. Cevizden fıstığa, yağdan şekere daima organik ve taze ürünler kullanılıp sağlığa zarar verecek her türlü içerikten kaçınılmıştır. Bir kez yediğiniz zaman her zaman isteyeceğiniz tatlılar üretmek bizim işimiz.

Birbirinden leziz tatlılarımızı yemek ve sevdiklerinize de götürmeniz için sizleri bekliyor olacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR