• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aksa Rulman ve Aksa Redüktör

Adres :

Rami Kışla Caddese No 55/a Topçular Eyüp İstanbul İstanbul » Eyüp

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tahir Delibaş

E-Posta Adresi :

aksatahir@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 415 72 20

Whatsapp 2:

0 (535) 233 22 43

Whatsapp 3:

0 (535) 415 72 20

Whatsapp 4:

0 (535) 233 22 43

Aksa Rulman Ve Aksa Redüktör olarak sektörde öncü bir firma olarak faaliyetimizi sürdürmekteyiz. Kalite standartlarımızdan hiçbir şekilde ödün vermeksizin bulunduğumuz konumu korumanın yanı sıra her geçen gün daha üst seviyelere çıkarmaktayız. Sektördeki değişim sürecini yakından takip eden firmamız, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda bünyesine yeni ürünler katarak, ürün yelpazesini her geçen gün daha fazla genişletmektedir. Firmamızın sahip olduğu ürün çeşitliliği ile değerli müşterilerimizin değerli isteklerini en hızlı ve güvenilir bir şekilde cevaplamaktayız. Bu amaç doğrultusunda oluşturduğumuz hedef çizelgesinin düzeyini her geçen gün daha fazla yükseltmekteyiz.

Firmamız kızaklı vidalı milli sistemler, güç aktarma organları, motor redüktör, rulman ve rineal rulman hizmetlerini sunmaktadır. Kullandığımız ürünlerin kalitesinden dolayı her zaman müşteri memnuniyetini tatmin ederek doğru bir şekilde çalışmaktayız.

Ayrıca sanayi tekerlekleri, kesici takımlar, el aletleri, endüstriyel yağ ve boya gibi ürünleriyle ihtiyaçlara uygun bir şekilde kalite anlayışı ile yıllardır siz değerli müşterilerimize hizmetlerini sunmayı sürdürüyor. Sektörde lider firmalar arasında yer almak ürün ve sunduğumuz hizmet kalitesinin bir göstergesi olup müşterilerimize artı değerler katmak için daha fazla çalışmaktayız.

İstanbul rulman ve redüktör olarak her türlü yeniliği ve teknolojiyi en uygun koşullarda ve hızlı bir şekilde müşterilerimizle buluşturuyoruz. Çalışanlarımızla birlikte müşteri memnuniyetini ve güvenilirliği sağlayarak aynı zamanda yenilik ve teknolojiyi arayan müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR