• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aksaray Tel

Adres :

Hacılar Harmanı Mahallesi 81 / A Aksaray Aksaray » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Konak - Ali Rıza Çil

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (553) 360 20 04

Whatsapp 2:

0 (544) 797 62 79

Aksaray Tel olarak Aksaray merkezde faaliyet gösteren firmamız, metale apayrı bir form kazandırmış ve yıllar içinde yüzlerce başarılı projeye imza atmayı başarmıştır. Firma olarak yüzyıllardır insanlık tarihinin en temel hammaddelerinden birisi olan metali çağımızın imkânlarıyla çok daha farklı bir forma kavuşturuyoruz. Metalin bütün kalitesi ve estetiğini muhafaza atiğimiz gibi farklı alanlarda kullanılabilecek, fonksiyonel, kaliteli, güvenli ve estetik çözümlere imza atıyoruz.

Aksaray metal sektörünün en köklü ve en gözde işletmelerinden birisi olarak tel çit, panel çit, jiletli tel, çim çit sistemlerini hayata geçiriyoruz. Birbirinden özel çitlerimiz ile çevrelenmesi gereken yerler için proje geliştiriyor, yaşam alanlarınızın, arsalarınızın ve diğer özel mülklerinizin güvenle korunmasını sağlıyoruz. Farklı kalınlık ve yükseklikteki tel uygulamalarımız ile hemen her ihtiyaca karılık verebiliyor, üst düzey sonuçlar çıkararak her defasında şaşırtmayı başarıyoruz.

Firma olarak yenilikçi uygulamaların, kaliteli çözümlerin, uygun fiyatlı ticaretin, profesyonel kadronun merkeziyiz. Bu alanda sürekli kendimizi geliştiriyor, en iyi olduğumuz alanda hep en iyi kalabilmek adına aralıksız çalışıyoruz. Özellikle teknoloji alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek altyapımızı ona göre değiştiriyor, her ihtiyaca ve talebe uygun imalatlar yapabilmek için çaba sarf ediyoruz. Kaliteden ödün vermeyerek daima birinci sınıf malzeme kullanıyor, ileri teknoloji makinelerimiz ile istenen ölçü ve ebatlarda imalat yaparak üst düzey işçilikle çit modellerinin kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Uzun yıllar formunu koruyan ürünler ortaya çıkarıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR