• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aksesuar Store

Adres :

Sultanhanı Aksaray » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Temel - Şuayip Erbaş

E-Posta Adresi :

temelmustafa818@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 970 82 21

Whatsapp 2:

0 (545) 325 14 40

Aksesuar Store olarak otomobil tutkunlarına, araçlarına özen gösterenlere kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Uzman ekibimizle siz müşterilerimiz için en iyi ürünleri bünyemizde bulunduruyoruz. Amacımız en iyi ürünü en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunarken sizlere en kaliteli hizmeti vermektir. Firmamız sektörü yakından takip ederek yenilikleri sizlerle buluşturuyor. Genç, dinamik ve oto aksesuar konusunda bilgili çalışanlarımızla dört dörtlük hizmet vermekteyiz. Yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamak bizim için çok önemlidir. Kullandığımız ürünlerin kusursuz olmasına dikkat ediyor ve siz değerli müşterilerimizi üzmemesi için dikkatle seçiyoruz. Sağladığımız güven ve uygun fiyat garantisi ile hizmetlerimizi yürütmekteyiz.

Teknolojinin ve sürekli gelişen otomotiv sektörünün yenilikleri ile araçlarda gelişmekte ve bir takım değişikliklere ihtiyaç duymaktadır. Bu gelişmeleri yakından takip ediyoruz ve siz müşterilerimizin araçlarına uygulamak için çalışıyoruz. İç ve dış aydınlatmalar ile aracınız artık daha güzel görünecek. Parmak lambalarımız, dönerli takoz lambalarımız, yan marker lambalarımız, plaka aydınlatmalarımız gibi birçok aydınlatma lambamız, ağır vasıta, ticari ve otobüs tarzı araçlarımız için aksesuarlarımız mevcuttur.

Aksaray oto aksesuar ve modifiye sektöründe hizmet veren firmamız doğru ürünü doğru noktayla buluşturmaktadır. Firmamız müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda çalışmaktadır. Müşterilerimizi talepleriyle buluşturarak aksesuar ve modifiye sektöründe öncü olmayı hedef ediniyoruz. Kampanyalarımızdan yararlanmak ve birbirinden güzel ürünlerimizle tanışmak için sizleri dükkânımıza bekliyoruz. Aksesuar Store olarak araçlarınıza güzellik katmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR