• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aksu Elektrik Bobinaj

Adres :

Ferhatpaşa Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Cad. No: 1b İstanbul » Ataşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Uğur Aksu - Mehmet Aksu - Cuma Aksu

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (546) 462 11 41

Whatsapp 2:

0 (542) 583 46 24

Whatsapp 3:

0 (542) 426 18 29

İstanbul bobinaj sektörünün önde gelen ve en çok tercih edilen firmalarından biri olan Aksu Elektrik Bobinaj ailesi olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz. Elektriğin insan yaşamındaki önemini bilerek buna göre çalışma yapıyor ve hizmetlerimizi en iyi şekilde sunmaya çalışıyoruz.

Hayatımızın olmazsa olmazı olan bu sektörde sizlerin güvenliği için kaliteden ödün vermeden en iyi ürün ve malzemelerle gerekli özeni göstererek faaliyet gösteriyoruz. Sizlerin memnuniyeti için kendimizi daima geliştiriyor ve sektörün en iyisi olmak adına tüm yenilikleri en kısa süre içerisinde bünyemize katıyoruz. Hizmetlerimizi sizlere sunarken alanında uzman, işini severek yapan ve profesyonel iş ahlâkıyla hareket eden ustalarımız ile sizlerin talepleri doğrultusunda hizmet veriyoruz.

Geniş ulaşım ağımız ile dilediğiniz adrese gelerek ihtiyacınız olan tüm teknik işlemleri özenle gerçekleştiriyoruz. İşimizi en iyi şekilde yaparak sizlerin gönül rahatlığıyla tercih edebileceği bir adres olmaya devam ediyoruz. En kaliteli malzemeleri sizler için tercih ediyoruz ve yine uygun fiyatlarla sizleri en iyi hizmetlerle buluşturmayı vadediyoruz.

Dinamik ve çağa ayak uyduran ekibimiz sayesinde gelişmelere açık bir firma olarak daima en güncel ve en modern hizmetleri bünyemizde bulundurmaya özen gösteriyoruz. Pano, bobinaj, tesisat ve daha birçok farklı uygulama ile sizlere geniş çaplı bir hizmet sunuyoruz. Bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve talepte bulunabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR