• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aksu Veteriner Kliniği

Adres :

İslam Mah. Ali Farsakoğlu Cad. No: 32/d Osmaniye » Bahçe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Veteriner Hekim Mustafa Aksu

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 671 44 52

Aksu Veteriner Kliniği, birmilyonnokta.com üyesi olmasıyla birlikte hayvan sahiplerinin ihtiyaç duyduğu her an destekçi olmak için hazırdır. Kedi, köpek ve sahibi olduğunuz diğer hayvanların vücut sağlığını onlara şefkatle yaklaşarak ürkütmeden kontrollerini sağlamaktayız. Bünyemizde barındırdığımız gerekli tüm ilaç ve aletleri kullanarak hayvan dostlarımızı asla zor durumda bırakmayız. Gerekli ekipmanlarımız ve profesyonel çalışanlarımız sayesinde hayvan dostlarımızın bakımını, kontrollerini mükemmel bir şekilde sürdürmekteyiz.

Müşterilerimizin bize duyduğu güveni baş tacı ederek işimizi gönülden yapmaktayız. Tüm soru veya önerilerinizi dikkate alarak vizyonumuzu genişletmeye aynı zamanda sorunları da ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. Önceliğimiz her zaman hayvan sağlığı olduğu için bunun ile alakalı tüm vizyonumuzu geliştirmeye de odaklanıyoruz.

Osmaniye evcil hayvan sektöründe ilerlediğimiz bu yolda bir kez gelen müşterimizin daha da farklı mekanları denemesine asla gerek yoktur. Çünkü genel olarak izlediğimiz dürüst ve açık fikirli çalışma prensibimiz sayesinde sorunu doğrudan ortadan kaldırarak hem hayvanlar hem de sahipleri memnun kalmaktadırlar. Çalışma prensibimizin getirisi olarak kliniğimiz memnun müşteri ve hayvan politikası izleyerek sektörde önde gelmektedir. Ayrıca kliniğimizde can sağlığına dikkat ettiğimiz için hijyen ve temizlik standartlarını oldukça yüksek tutmaktayız.

Kullandığımız ekipmanlar ve klinik ortamı her zaman steril edilmektedir ve aynı şekilde sterilliğin stabil kalmasını sağlamaya çalışmaktayız. Kaliteden ödün vermeden kullandığımız ürünler ve donanımlı bilgi birikimimiz sayesinde her türlü sıkıntıyı giderme konusunda kliniğimize güvenebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR