• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aktaş Oto Yenileme

Adres :

İnönü Mah. 677/31 Sok. No: 32 ( 6. Sanayi Sitesi ) İzmir » Buca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Barış Aktaş

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (545) 649 73 01

Otomobillerinizin bir numaralı dostu firmamız Aktaş Oto Yenileme bir birmilyonnokta.com sitesi üyesidir. Günümüz çağının en mecburi ihtiyaçlarından olan kişisel araçlarımızın bakımı ve onarımı konusunda usta ve güvenilir ellere elbette ki çokça ihtiyaç duyarız. Sıkı sıkıya tutunup güven ve güç kazandığımız İzmir oto servis ve tamirhane sektöründe bizler siz değerli müşterilerimiz için ilk gün ki gibi bugün ve her daim işimizin başındayız.

Aktaş Oto Yenileme olarak sizi iş yerinize, evinize, sevdiklerinize götüren her gün yola beraber çıktığınız aracınızın bakımı ve gereksinimlerini en az sizler kadar önemsiyor en iyi ve en ekonomik sonuçlar için çalışıyoruz. Ustalarımız ile birlikte yürüttüğümüz işimizi severek ve güler yüzle yaparken, siz müşterilerimizin memnuniyeti için seve seve ekstra çaba veriyoruz.

Tecrübeli ve işinin ehli Oto yenileme firmamızda, kaporta ustalarımız ile birlikte; boyasız araç göçüğü düzeltme, çeşitli kaporta işlemleri, oto yenileme, hasarlı araç onarım ve bakımı, dolu hasarı onarımı gibi aracınız ve sizler için çok çeşitli hizmet yardımları yapmaktayız. İzmir’in oto yenileme işleri konusunda seçkin ve son derece profesyonel olan sayılı firmalarından biriyiz. Arabanızın hava durumu şartları gibi olumsuzluklarda aldığı hasarı düzeltip aracınızı yeni gibi temiz ve sağlam bir şekilde sizlere teslim etmekteyiz. İzmir Buca’da dinamik ustalarımız ile güncel ve kaliteli işler çıkarırken, siz müşterilerimizin de cebini yakmayacak ama kalitesinden de ödün vermeyecek şekilde işlerimizi hakkı ile tamamlamaya son derece gayret göstermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR