• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aktem Halı Yıkama

Adres :

- Tekirdağ » Çorlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bünyamin Akbaş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

aktemhaliyikama59@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (534) 739 46 57

Aktem Halı Yıkama olarak, halı yıkama ve temizleme sektöründe rakipsiz ve örnek firma olarak sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Tekirdağ ili Çorlu ilçesi içerisinde bulunan ve kaliteli bir şekilde hizmet veren halı yıkama markamız, hijyenik temizleme koşulları çerçevesinde sizlere hizmetlerini sunmaya devam ediyor. Uzunca bir süredir siz çok kıymetli müşterilerine üstün kaliteli bir şekilde hizmet vermekte olan işletmemiz, uzman ve alanında tecrübeli çalışma kadrosuyla işini en doğru şekilde yapmaya devam ediyor.

Firma olarak, kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet ilkemiz ve hizmet aşamasındaki büyük titizliğimizle diğer işletmelerin arasından öne çıkıyoruz. Aktem Halı Yıkama firmamız, sürekli kendini geliştiren ve modern çağa uyum sağlayan kadrosu ile etkin ve hızlı bir şekilde işlemlerini hallediyor ve işletme olarak sürekli yenilenmeye devam ediyor.

Aktem Halı Yıkama olarak, halı ve mobilya temizleme konusunda tecrübe sahibi teknik yıkama ekibimiz ile çeşitli temizlik faaliyetlerini sizler için yapıyoruz. Halı yıkama ve mobilya temizleme gibi envaiçeşit hizmetimizle siz kıymetli müşterilerimizin uğrak adresi olmaya devam ediyoruz. Aktem Halı Yıkama, oldukça genç ve azimli çalışma kadrosu ve güler yüzlü hizmetleri ile çeşitli halı ve mobilya yıkama işlemlerinizi pratik bir şekilde halletmeye devam etmektedir. Firmamızın Tekirdağ Çorlu halı yıkama şubesinden çeşitli hizmetlerimiz hakkında anında bilgi edinebilir ve nitelikli hizmetlerimizin farkını yaşamaya hemen başlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR