• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aktif Organik Tarım

Adres :

Kuşlu Bahçe Okul Caddesi No 83/b Şehzade/manisa Manisa » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Kur - Erdinç Akgör

E-Posta Adresi :

mehmetkr353535@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 143 99 31

Tarım ve üretim sektörü bizler için çok büyük bir öneme sahiptir. Bir ülkenin dahi dışa bağımlı olmamasını sağlayan ana şey tarım ihtiyaçlarını kendi kendine karşılayabilecek bir yapıysa sahip olmasından geçer. Ancak günümüzde insan nüfusunun hızla artışı nedeni ile ihtiyaçları karşılamak için metrekareye düşen verimlilik oranının daha yüksek olması gereklidir. Bunun için ise bilimsel tarım yapılmalıdır. Bizler Aktif Organik Tarım olarak sizlere bu konuda yol gösterici bir hizmet vermekteyiz.

Aktif Organik Tarım olarak Manisa ilinin merkezinde ye alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu konuda profesyonel destekler sağlamaktayız. Kurulmuş olduğumuz günden buyana verdiğimiz kaliteli, profesyonel, yenilikçi ve müşteri memnuniyet odaklı hizmetler neticesinde Manisa tarım hayvancılık alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu konumumuzu korumak ve geliştirerek daha yüksek standartlı hizmetler vermek adına bizler sizlere gerekli olan tüm desteği sağlamaktayız.

İşletme olarak sizlere organik tarım yapım işlemleri, nasıl daha çok verimlik elde edileceği, ilaçlama, sulama ve gübreleme dönemlerinin takibi yapacağınız aralıkları ve miktarları, ekim alanı ve bu alan için planlı bir üretim sağlamak adına ön tahminler, giderler ve diğer ihtiyaçların nasıl belirleneceği konusunda eğitimler ve zirai ilaç önerilerinde bulunmaktayız. Bu hizmetlerimizi profesyonel eğitim almış çalışan kadromuz ile sağladığımız için Aktif Organik Tarım olarak gönül rahatlığı ile bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR